امربه معروف و نهی از منکر دو عنصر حیاتی جامعه هستند
کد خبر: 1106549
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004drZ
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱
رئیس پژوهشکده ستاد امر به معروف و نهی از منکرکشور:
حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهربر ضرورت عمل به دو ریضه واجب امربه معروف و نهی از منکر گفت: امربه معروف و نهی از منکر دو عنصر حیاتی جامعه هستند.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر، عصر امروز در در حاشیه مراسم معارفه دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان در جمع خبرنگاران گفت: امربه معروف و نهی از منکر وظیفه ای همگانی است و تعطیل بردار نیست.

رییس پژوهشکده ستاد امر به معروف و نهی از منکرکشور و مشاورعالی ستاد با اشاره به اینکه امر به معروف برای مسئولان، مردم و مسئولان بر مردم است، افزود: باید در این سه بعد بتوانیم در راستای امنیت جامعه و وضعیت معیشت جامعه تلاش کنیم.

وی عنوان کرد: ، امر به معروف پیشنهاد دادن است ونهی از منکر نیز شامل انتقاد است که تلاش می شود با پیشنهادهای سازنده، انتقاد های دلسوزانه در پیشرفت، توسعه و رشد برای مردم کشور و نظام برگ زرینی را در راستای خدمت به مردم رقم بزنیم.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر به اصل هشتم قانون اساسی پیرامون امر به معروف و نهی از منکر اشاره و بیان کرد: همه مسئولان دستگاه های ذیربط برای عمل به فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر تلاشم و همکاری می کنند.

وی اظهارکرد: امر به معروف و نهی از منکر به عنوان دو عنصر حیاتی جامعه اسلامی به شمار می آیند و نباید مورد بی توجهی قرار گیرند.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار