سامانه الکترونیکی پایش ساختمانی در لرستان ایجاد شد
کد خبر: 1094787
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004anr
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶
رازانی، گفت: سامانه الکترونیکی پایش ساختمان های ناایمن با هدف ثبت بازدید تخلف از سوی ناظران ایجاد خواهد شد.

به گزارش جوان از لرستان، سعید رازانی، به مناسبت هفته قوه قضاییه در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: وظیفه نظارت بر دستگاه‌های اجرایی به عهده اداره‌کل بازرسی است.

وی ادامه داد: این اقدام با گستردگی بسیار همراه بوده و به ناچار برپایه محورهای مشخص بازدید صورت می‌گیرد.

مدیرکل بازرسی لرستان بیان کرد: اقدامات بسیار گسترده است و بخشی از آن اطلاع رسانی می‌شود، بسیاری از پیگیری ها با همکاری دستگاه‌های مربوط به نتیجه می‌رسد و تلاش خواهیم کرد که هر اقدامی به نفع مردم باشد.

وی اذعان داشت: پروژه‌های نیمه‌تمام استان پیگیری می‌شود و تا رسیدن به نتیجه مطلوب تلاش ادامه خواهد داشت و مردم در این راستا باید همکاری کنند همچنین پیگیر مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان هستیم.

رازانی خاطر نشان کرد: سامانه الکترونیکی پایش ساختمان های ناایمن با هدف ثبت بازدید، تخلف از سوی ناظرین ایجاد خواهد شد. شهرداری باید اقدامات، پیگیری و نظارت ها را در این سامانه ثبت کند، انجام وظایف و کوتاهی از سوی هر فرد مشخص خواهد شد.

 

وی اظهار کرد: همکاری شهرداری در این راستا ضروری است همچنین فعالیت ناظرین ثبت می‌شود و گام موثری برای جلوگیری از ایجاد ساختمان ناامین خواهد بود.

 

رازانی با اشاره به پیگیری این مورد از سوی دفتر فنی استانداری لرستان اظهار کرد: باید با همکاری رسانه‌ها، دستگاه‌های متولی و همچنین سازمان بازرسی از ساخت و سازهای غیر مجاز در مناطق مختلف جلوگیری شود.

وی افزود: ایجاد کمربند سبز خرم‌آباد یک مطالبه مردمی است چراکه از جلوگیری آلودگی هوا و کاهش حاشیه نشینی جلوگیری می‌کند.

رازانی در خصوص مسایل مربوط به پادگان ۰۷ خرم‌آباد بیان کرد: به دلیل وجود حفظ آثار تاریخی این مجموعه و تسهیل در آبیاری درختان از سوی شهرداری و جلوگیری از آتش‌سوزی، اقدام به پاکسازی علف‌های هرز شد و برای حفاظت از مجموعه نگهبان تعیین شده است.

رازانی گفت: اصحاب رسانه همکار اداره‌کل بازرسی بوده و اقدامات خبرنگاران برای برطرف کردن مشکلات مردم ستودنی است و مردم با تماس با تلفن ۱۳۶ می‌توانند مسایل و مشکلات خود را بیان کنند.

 

برچسب ها: بازرسی ، لرستان ، پایش
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار