در پنج دقیقه آغاز جنگ ۱۵۰ موشک به سمت اشغالگران شلیک می‌کنیم
کد خبر: 1094548
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ak0
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹
اسماعیل هنیه:
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس امروز یکشنبه در سخنانی تاکید کرد: غزه با وجود محاصره ۱۵ ساله، این روزها برای نبردی راهبردی برابر رژیم صهیونیستی آماده می شود.

 اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس، عصر امروز در جریان یک همایش مردمی در شهر صیدا در لبنان سخنرانی کرد.

وی در ابتدای سخنان خود ضمن قدردانی از مردم، دولت و مقاومت لبنان، تاکید کرد: امروز عهد خود را با فلسطین و مقاومت تازه می‌کنیم و بار دیگر بر حق بازگشت آوارگان فلسطینی به موطن شأن تاکید می‌کنیم.

وی افزود: لبنانی‌ها مانند فلسطین همچون روحی در دو بدن، طی ۷۴ سال گذشته درد و رنج ملت فلسطین را تحمل کرده‌اند. البته ما امروز در دوران پیروزی‌ها قرار داریم، پیروزی‌هایی که مردم و مقاومت بازیگران اصلی آن بوده‌اند.

هنیه تاکید کرد: غزه با وجود محاصره ۱۵ ساله، این روزها برای نبردی راهبردی برابر رژیم صهیونیستی آماده می‌شود.

وی افزود: کسانی که قدم در راه عادی سازی روابط گذاشتند به مساله فلسطین خیانت کردند، آنها آزادی مسجدالاقصی را دور از ذهن می‌دانند اما ما آن‌را نزدیک می‌دانیم.

وی با اشاره به توانمندی مقاومت فلسطین در هدف قرار دادن عمق اراضی اشغالی که در نبرد سیف القدس (شمشیر قدس) به چشم دیده شد، افزود: در آغاز هر درگیری در آینده، ۱۵۰ موشک طی تنها پنج دقیقه رژیم صهیونیستی را در هم می‌کوبد.

رئیس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد: کرانه باختری پس از سال‌ها رکود، همکاری امنیتی و توطئه‌های کوچک و بزرگ، بار دیگر به پا خاسته و جنین این روزها پرچم مقاومت را به اهتزاز درآورده است.

وی با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها و شهرک نشینان جایی در مسجدالاقصی ندارند، افزود: شمشیر قدس تا زمان آزادی قدس شریف و کل فلسطین، برکشیده از نیام باقی خواهد ماند.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار