جشنواره ابوذر بر مبنای امیدآفرینی در جامعه برگزار می‌شود
کد خبر: 1070352
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004URk
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
رئیس بسیج رسانه البرز:
رئیس سازمان بسیج رسانه البرز گفت: تمام آثار اصحاب رسانه در ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بر مبنای امیدآفرینی در بین اقشار مختلف جامعه است.

محمدرضا موسوی‌زاده اظهار کرد: تمام آثار اصحاب رسانه در ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان البرز بر مبنای امیدآفرینی در بین اقشار مختلف جامعه است، چراکه ما امروز به این امید آفرینی نیاز داریم.

وی با بیان اینکه بر این اساس اصحاب رسانه موضوع امیدآفرینی را به عنوان نوک پیکان برای تجلی، ایجاد و تقویت آن در بین مردم مد نظر قرار دهند، تصریح کرد: امروز مسئولیت امیدآفرینی در بین مردم بر دوش اصحاب رسانه است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز تصریح کرد: یکی از اهداف برگزاری جشنواره ابوذر در استان البرز امیدآفرینی است و این جشنواره برای تحقق این مهم شکل گرفته است.

وی با اشاره به اینکه همزمان با هفته بسیج و رونمایی از پوستر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان، انتصابات جدید در سازمان بسیج رسانه البرز صورت گرفت، خاطرنشان کرد: بر این اساس آقایان مسعود ابراهیمی به عنوان سرپرست کانون بسیج رسانه کرج و امیرحسین خادمی به عنوان فرمانده جبهه واحد رسانه‌ای نیروهای انقلاب و خانم سلطان شاه به عنوان نیروی انسانی این سازمان منصوب شدند.

موسوی زاده متذکر شد: امید است با انتصابات صورت گرفته بسیج رسانه بتواند خدمات شایانی را به خبرنگاران ارائه دهد و در بحث تقویت گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار