دادگستری به عنوان تسهیل کننده به پروژه دره گردو اراک ورود می‌کند
کد خبر: 1068687
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004U0t
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
معاون اجتماعی دادگستری استان مرکزی:
معاون اجتماعی دادگستری استان مرکزی گفت: شهرداری و شورای شهر اراک ملزم به مدیریت صحیح و فنی در منطقه دره گردو هستند و در صورت نیاز دادگستری به عنوان دستگاه تسهیل کننده آماده همکاری است.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی ظهر شنبه به همراه رئیس شورای شهر اراک، شهردار اراک، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری و مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از منطقه دره گردو اراک بازدید کردند.

محسن خیرمندمعاون اجتماعی دادگستری استان مرکزی اظهار کرد: با توجه به کمبود سرانه تفریحی و ورزشی کلانشهر اراک منطقه دره گردو اراک می‌تواند این نقیصه را جبران کنند، نقیصه‌ای که می‌تواند در مسئله مهم نشاط اجتماعی تأثیر بسزایی داشته باشد.

وی ادامه داد: بخشی از اقدامات انجام شده در این منطقه کاملاً غیر فنی است و اصلاً توجیه علمی و فنی ندارد و حرکت مفید و مثبتی نبوده است.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی تصریح کرد: در سالیان گذشته ما شاهد مدیریت یکپارچه در این منطقه نبودیم اما از امروز به بعد شهرداری و شورای شهر ملزم به مدیریت صحیح و فنی در منطقه است و در صورت نیاز دادگستری استان مرکزی به عنوان یک دستگاه تسهیل کننده آماده همکاری است.

خیرمند ضمن تاکید بر این نکته که باید محیط زیست منطقه بکر و طبیعی باقی بماند، اظهار کرد: دستور جلوگیری از ادامه ساخت و سازهای بدون پایه علمی و فنی را در منطقه صادر شده است.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی عنوان کرد: منطقه دره گردو باید محل طبیعی برای استفاده خانواده‌ها و ورزشکاران باشد نه اینکه تبدیل شود به محیطی برای دور دور وسایل نقلیه شود که در این صورت احتمال آسیب به جان و مال مردم وجود دارد.

وی در ادامه از شهردار اراک خواست از شرکت‌هایی مشاوره علمی بگیرند که دارای سابقه و تخصص علمی در زمینه گردشگری باشند و از مشورت و نظر کارشناسی این شرکت‌ها استفاده کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار