همت ها و باکری های جدید را باید در بین نسل جوان امروز جستجو کنیم
کد خبر: 1067706
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tl4
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در البرزگفت: امروز شهید همت های ما فعالان تولید محتوا هستند و همت ها و باکری های جدید را باید در بین نسل جوان امروز جستجو کنیم

سردار رمضان شریف اظهار داشت: آمریکایی ها تلاش می کنند هژمونی و فرهنگ خود را با جلوه های ویژه ای چون برتر بودن، توجه به آزادی، آزادی زنان و حقوق بشر برجسته کرده و از این طریق با ایران که داعیه استقلال دارد مقابله کنند.

وی با اشاره به اینکه در مقابل این هجمه سازمان یافته باید فرهنگ، منطق و گفتمان اسلامی را تبیین کنیم، اظهار داشت: گریزی از گسترش فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و ماهواره ای نیست و تکنولوژی هر روز امکان جدیدی را در اختیار افکار عمومی قرار می دهد.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما به اعتبار فرهنگ دینی، داشتن قران کریم و آخرین فرستاده الهی از نظر محتوا بی نظیر هستیم و هیچ کلامی بالاتر و مستحکم تر از این دو نیست، آنچه امامین انقلاب هم فرموده اند منفک از این مسئله نخواهد بود.

وی گفت: هر چه ما بتوانیم در تولید محتوا با ادبیاتی زیبا و متناسب با فهم و شرایط عمومی تولید محتوا کنیم می توانیم علاوه بر مقابله با دشمن، در ذهن آنها جایگزین کنیم که فارغ از حرف آنها حرف بالاتری هم وجود دارد.

سردار شریف افزود: در توجه به آزادی، حقوق زنان و حقوق بشر متون ما مستحکم تر است اما آمریکا سعی دارد با هژمونی رسانه ای، فرهنگ خود را به عنوان فرهنگ برتر جلوه دهند در نتیجه تولید محتوای دیجیتال بسیج اقدام ارزنده ای است.

وی اظهار داشت: امروز شهید همت های ما فعالان تولید محتوا هستند و همت ها و باکری های جدید را باید در بین نسل جوان امروز جستجو کنیم، عرصه نبرد تغییر ماهوی داده است و امروز آمریکایی ها به پله فشار به افکار عمومی آمده و تلاش می کنند امید را از جامعه ما بگیرند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار