دمیدن بر طبل انحلال/ آیا پای نفوذی‌های صهیونیسم در میان است؟
کد خبر: 1066701
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TUr
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
چه کسانی آگاهانه یا ناآگاهانه آب به آسیاب دشمن می‌ریزند؟
آن عده از دوستانی که به غفلت توئیت زده اند، استوری گذاشته اند، یادداشت نگاشته اند حواس شان باشد که با رسانه‌های معاند فارسی زبان و شبکه‌های صهیونیستی و سعودی همصدا نشوند!
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: از روز گذشته بعد از اعلام برگزاری یکپارچه جشنواره ملی و جهانی فیلم فجر، چند "سایت نویس" با کلیدواژه تکراری مشخصی مدام بر طبل «انحلال» می‌دمند. آیا این عده دارند رژیم صهیونیستی آدرس نشان می‌دهند و آب به آسیاب دشمن می‌ریزند؟

با نگاهی به جشنواره‌های قدیمی دنیا متوجه می‌شویم که حتی، جشنواره‌هایی چون: اسکار، برلین و ونیز و ... در تاریخ برگزاری شان بارها، تغییرات زمانی و تقویمی داشته اند! و جشنواره اسکار همین چند سال پیش تغییرات داشته است.

اینکه مسئولان سینمایی بنابه درخواست اغلب صنوف از جمله: جامعه صنفی تهیه کنندگان، کانون کارگردانان سینمای ایران، انجمن تهیه کننده و کارگردانان مستقل، انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران و بسیاری از صاحب نظران و اصحاب رسانه که مخاطبان اصلی جشنواره‌های سینمایی هستند دستخوش تغییر قرار دادند و در واقع، یک اشتباه پنج ساله را اصلاح و تصحیح کردند این همه هیاهو و غوغا چه معنا دارد؟

رژیم صهیونیستی با خصومت‌دیرینه اش همواره در صدد تخریب و آسیب رساندن به جمهوری اسلامی بوده و این جریان را معمولا، از طریق جاسوسان و نفوذی هایش پیگیری می‌کند. از ترور شخصیت‌های نظامی و علمی تا خرابکاری‌های سایبری. به طور قطع، این دشمن دیرینه در سال‌های اخیر در زمینه نفوذ روی برخی شخصیت‌ها و رسانه ای‌ها هم کار کرده باشد.

جابه جایی زمانی بخشی از یک جشنواره سینمایی و جبران نواقص و برنامه ریزی برای جلوگیری از ریخت و پاش و هزینه‌های زائد چه نیازی به این همه "شلوغ کاری ژورنالیستی" دارد؟

آیا هدف" ایز گم کردن" است؟ آیا قرار است با شلوغ کاری حقایقی را پنهان کنند؟ بار‌ها گفته شده که شلختگی‌های مالی و ... در این جشنواره اتفاق افتاده آیا می‌خواهند با هیاهو‌های الکی و شیطنت‌های رسانه‌ای چیز‌هایی را قایم کنند؟

آن عده از دوستانی که به غفلت توئیت زده اند، استوری گذاشته اند، یادداشت نگاشته اند حواس شان باشد که با رسانه‌های معاند فارسی زبان و شبکه‌های صهیونیستی و سعودی همصدا نشوند!

تا نشان سم اسبت گم کنند- ترکمن‌ها نعل را وارونه زن
نعل را وارونه نزنید و لطفا به رژیم صهیونیستی آدرس ندهید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار