لزوم تجمیع گرایش های مختلف رسانه ای در جهت رفع مشکلات ساوجبلاغ
کد خبر: 1066155
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TM3
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷
امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ تاکید کرد
اعضای بسیج رسانه استان البرز با امام جمعه‌ی شهرستان ساوجبلاغ دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست صمیمانه، موسوی، مسئول بسیج رسانه استان البرز ضمن اشاره کوتاهی به برنامه ها و فعالیت های انجام شده بسیج رسانه در سطح استان اظهار داشت: امروزه بحث اخلاق، سواد رسانه و گفتمان انقلاب اسلامی از ضرورت های قابل توجه در جامعه‌ی رسانه ای است.

موسوی گفت: بسیج رسانه از دو شاخه‌ی مهم بسیج و رسانه تشکیل و ترکیب شده است که اقدام مهم آن تشکیل جبهه واحد "رسانه انقلابی" است.

مسئول بسیج رسانه استان البرز افزود: با توجه به صحبت های مقام معظم رهبری و لزوم ایجاد امید در مردم، با رسانه ای کردن خدمات خوب مسئولان و آشکارسازی جریان خادمین انقلاب، تحقق دولت اسلامی و انجام نقدهای تخصصی و مصلحانه می توان یک فضای انقلابی و سالم ایجاد کرد.
در ادامه محمدرضا پیشگاهی مسئول کانون بسیج رسانه ساوجبلاغ، در خصوص چگونگی تشکیل هیات اندیشه‌ورز شهرستان ساوجبلاغ گفت: در بدو تشکیل جبهه انقلابی ساوجبلاغ یک هیات اندیشه‌ورز از اساتید، صاحب نظران و اساتید دانشگاهی تشکیل گردید تا با دقت و توجه بیشتر مشکلات ساوجبلاغ بهتر دیده شود و با راهبری بسیج استان جریان سازی مفید و مناسبی در جهت رفع مشکلات ایجاد گردد.

پیشگاهی در ادامه افزود: امیدواریم با حمایت‌های همه جانبه امام جمعه محترم و اقشار تاثیرگذار شهرستان ساوجبلاغ، مشکلات شهرستان قدم به قدم رفع گردد.

حجه الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ ضمن تبریک هفته وحدت و اعیاد خدمت مهمانان اظهار داشت: یکی از اصلی ترین ابزارهای مدیریت هر جامعه ای حتما "رسانه" است و هیچ مجموعه‌ای نمی تواند بدون هم‌ یاری رسانه ها کاری را پیش ببرد و به سرانجام برساند. از دوران گذشته تا کنون نظام ها و مجموعه های گوناگون از ظرفیت رسانه ها به نفع اهداف حق یا متاسفانه باطل خود استفاده کرده اند. دولت انقلابی ما هم به صورت ویژه از این ظرفیت استفاده می کند اما کارهای محتوایی و حجم عملکرد دشمن با فعالیت های رسانه ای محدود جریان انقلاب اصلا قابل مقایسه نیست.

امام جمعه ساوجبلاغ افزود: مقام معظم رهبری بارها بر مدیریت صحیح جریان انقلابی در فضای مجازی و رسانه ها تاکید کردند ولی متاسفانه ما جدی نمی گیریم. امسال ایشان در سخنرانی اربعین در بین جوانان و دانشجویان به بحث جهاد و تبیین پرداختند که باید به این سخنان توجه ویژه شود. بخشی از اجرای بحث تبیین، کار رسانه ای است، یعنی تولید محتوا با موضوعات خوب و به روز. ولی حلقه مفقوده جدی ما بعد از تولید، رساندن این موضوعات و محتواهای مناسب به دست مخاطب است.

امام جمعه ساوجبلاغ بیان داشت: حوزه رسانه‌ی جریان انقلاب باید ورود جدی در این عرصه داشته باشد و از همه‌ی ظرفیت های در اختیارش به نحو صحیح استفاده کند. ظرفیت های رسانه‌ای خوبی در سطح شهرستان وجود دارد که باید با تعامل صحیح و سعه صدر آن ها را جذب و با یافتن نقاط فکری و دغدغه های مشترک در خصوص مشکلات و به خصوص آسیب های اجتماعی از آنان و فضای گسترده‌ی مخاطبانشان استفاده کرد.

امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ در انتهای سخنان خود اظهار داشت: امیدواریم تجمیع خوبی از گرایش ها و سلایق مختلف در جهت فعالیت های مثبت و رسانه ای انجام گیرد. مجموعه دفتر امام جمعه شهرستان نیز همیشه با تمام قوا در اختیار پیشبرد اهداف بسیج رسانه در سطح شهرستان ساوجبلاغ می باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار