بیم و امید‌ها درباره ارشا اقدسی
کد خبر: 1057755
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004RAZ
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۴
بدلکار ایرانی همچنان در کما به سر می‌برد

در حالی که دقایقی پس از بامداد دیروز خبر درگذشت ارشا اقدسی در برخی رسانه‌های رسمی و صفحه‌های مجازی منتشر شد، یکی از دوستان نزدیک او با تکذیب این خبر از بررسی پرونده این بدلکار توسط یک تیم پزشکی ایرانی خبر داد.
ارشا اقدسی که برای بازی و بدلکاری در یک فیلم خارجی مدتی بود در بیروت به سر می‌برد، چند روز قبل حین کار دچار سانحه و آسیب جدی مغزی شد.
پزشکان لبنانی با بیان اینکه شرایط جسمانی او مساعد نیست او را به خواب مصنوعی بردند تا برای عمل جراحی در روز ۱۱ مرداد آماده شود، اما این اتفاق میسر نشد و درصد زنده ماندن ارشا اقدسی در حد یک درصد اعلام شد.
بر این اساس خبر‌هایی از آخرین وضعیت این هنرمند و بدلکار که شرایط وخیم او را نشان می‌داد، به همراه درخواست مادرش برای دعا به خاطر سلامتی او و همچنین نقل قولی مبنی بر وصیت ارشا اقدسی برای اهدای عضو منتشر شد و همین‌ها کم‌کم اخبار فضای مجازی و حتی رسانه‌های رسمی را به سمت خبر درگذشت او پیش برد، البته خبر درگذشت اقدسی ابتدا در پست اینستاگرامی یکی از دوستان او اعلام و به سرعت در برخی خبرگزاری‌ها و صفحه‌های سینمایی و غیرسینمایی فضای مجازی بازنشر شد. اگرچه این پست حذف شد، اما خبر‌های ضد و نقیض همچنان ادامه داشتند تا اینکه حامد تهرانی یکی از دوستان این هنرمند خبر درگذشت او را تکذیب کرد و گفت که با وجود درصد کمی امید که به زندگی ارشا باقی است، ولی او هنوز زنده است.
همچنین دوست دیگر او ویدئویی را به وقت نیمه‌شب تهران از بیمارستان بیروت منتشر و با تکذیب خبر درگذشت ارشا اقدسی اعلام کرد: ارشا شانس خیلی کمی دارد و دکتر‌های لبنان او را جواب کرده‌اند، اما خوشبختانه به لطف پزشکان خوب ایرانی یک کمیسیون پزشکی در حال تشکیل است و عکس‌های ام‌آرآی او را بررسی می‌کنند و امیدوارند.
به گفته او، نظر پزشکان ایرانی بر این است که ارشا اقدسی چند روز دیگر باید در این حالت یعنی خواب مصنوعی باقی بماند و اگر ضریب هوشیاری بالا برود، امکان دارد به لبنان بیایند و در آنجا او را عمل کنند.
او همچنین با تأکید بر اینکه هنوز امید هست و ارشا زنده است، دوستداران او را قسم می‌دهد که با انتشار اخبار دروغ چیزی نگویند که بعد پشیمان شوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار