تجهیز پاکبانان شب کار و فعال در معابر پر تردد شهری به تجهیزات ایمنی جدید
کد خبر: 1045785
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004O3V
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از تجهیز بیش از ۳۵۰ نفر از پاکبانان فعال در شیفت شب و ویژه رفت و روب معابر پر تردد شهری و بزرگراه ها، به تجهیزات ایمنی جدید خبر داد.

سیدمحسن رهنمایی با اعلام این خبر اظهار کرد: حفظ سلامت و ایمنی پاکبان ها در معابر پر تردد شهری همواره یکی از مهم ترین اولویت‌های مدیریت شهری بوده و در همین راستا تجهیزات ایمنی جدید در اختیار ۳۵۰ نفر از پاکبانانی که در شیفت شب و در معابر پرتردد و حاشیه بزرگراه ها فعالیت می کنند قرار گرفت.

وی افزود: کلاه ایمنی با درجه کیفیت ایمنی A، چراغ پیشانی، جلیقه چراغ دار و سطل های زباله مجهز به چراغ خطر LED و نوار شبرنگ بخشی از تجهیزات ایمنی جدید است که در اختیار پاکبان ها قرار گرفته تا با استفاده از آنها علاوه بر افزایش دید بصری رانندگان در معابر شهری، امنیت پاکبانان پرتلاش خدمات شهری نیز بیشتر از گذشته تامین شود.

رهنمایی خاطرنشان کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام‌شده با مناطق ۱۳ گانه، آموزش‌های لازم به پاکبانان در خصوص شیوه تنظیف در بزرگراه‌ها نظیر حرکت و نظافت در جهت روبروی خودروها و... صورت گرفته تا مخاطرات ممکن به حداقل برسد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: از کلیه شهروندان و رانندگان تقاضا می‌شود به هنگام تردد در معابر شهری و بزرگراه‌ها با سرعت مطمئنه و توجه کامل به جلو در هنگام رانندگی و دقت کافی حرکت کنند تا از بروز حوادث ناگوار برای پاکبانان خدمات شهری جلوگیری شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی