برگزاری جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با تصویب ۹ مصوبه
کد خبر: 1042792
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NHE
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۳
به ریاست استاندارخراسان رضوی صورت گرفت
چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال جاری به ریاست استاندار خراسان رضوی برگزار شد و برای مانع‌زدایی از مشکلات واحدهای تولیدی، ۹ مصوبه به تصویب رسید‌.

در چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد،مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی و صنعتی مطرح و برای آن‌ها تصمیم گیری شد.

در این جلسه مواردی همچون موضوع انشعابات دائم گاز،افزایش برق شرکت، درخواست تقسیط بدهی تسهیلات، درخواست تخصیص آب یا خرید چاه کشاورزی، درخواست تولید کنستانتره از معدن در محدوده حفاظت شده محیط زیست و موافقت اداره کل حفاظت محیط زیست با تولید لاینر مطرح شد.

در این جلسه که پس از بازدید صبح امروز استاندار خراسان رضوی از ۲ واحد تولیدی و صنعتی در قالب "یکشنبه‌های صنعت" برگزار شد، تعداد ۹ مصوبه برای مانع‌زدایی و حل مشکلات واحدهای تولیدی به تصویب رسید.

لازم به ذکر است؛ در راستای تحقق شعار سال"تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" برنامه بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی تحت عنوان یکشنبه‌های صنعت هر هفته با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار می‌شود و پس از احصای مشکلات این واحدها و به منظور مانع‌زدایی از این واحدهای تولیدی، دستورات و مصوبات لازم صادر می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار