نوروزی‌های شبکه امید اعلام شد
کد خبر: 1041337
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mtl
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
از پخش اولین سریال تولیدی شبکه تا برنامه‌های ترکیبی متنوع
«زنگ آخر»، «از بیست»، «خانواده امید» و «بازی ویزیون» از جمله برنامه‌های نوروز ۱۴۰۰ شبکه امید هستند.
سرويس فرهنگ و هنر جوان آنلاين: به گزارش روابط عمومی شبکه امید، «زنگ آخر»، «از بیست»، «خانواده امید» و «بازی ویزیون» از جمله برنامه‌های نوروز ۱۴۰۰ شبکه امید هستند که تصویربرداری برخی به پایان رسیده است و برخی هنوز در حال ضبط هستند.

شبکه امید همچنین برنامه‌های ویژه دیگری برای ایام نوروز تدارک دیده است که در روز‌های آینده اعلام خواهد شد.

«زنگ آخر» اولین سریال تولیدی شبکه

مجموعه نمایشی «زنگ آخر» به کارگردانی کریم رجبی و تهیه کنندگی علیرضا نظارت برای پخش در ایام نوروز پیش بینی شده است که تلاش دارد آموزش را همراه با طنز ارائه دهد.

این مجموعه نمایشی که با فضای فانتزی به مسائل نوجوانان پرداخته به موضوعات مختلفی شامل مدگرایی، فضای مجازی، آموزش و پرورش و... ورود کرده است و از بیانی طنز برای آن‌ها استفاده شده است.

در این مجموعه بازیگرانی، چون سیاوش قاسمی، داوود منفرد، مجید شهریاری و... به ایفای نقش می‌پردازند و از چهره‌های جدید و نوجوانان مستعد هم بهره گرفته شده است. این مجموعه ویژه نوروز در ۱۳ قسمت در نوروز ۱۴۰۰ پخش می‌شود.

ایرانگردی با «خانواده امید»

مجموعه تولیدی «خانواده امید» از ابتدای فروردین روی آنتن می‌رود و به کارگردانی و تهیه کنندگی هومن ستوده ساخته شده است. «خانواده امید» با محور چهار و خواهر و برادر ساخته شده که دو نفرشان بهار و کیان نوجوان‌های این خانواده هستند و هر بار بنا به سوژه‌ای با دوست و آشنایی که کارشناس برنامه است دغدغه هایشان را مطرح می‌کنند.
خانواده امید قرار است در ایام کرونا و محدودیت سفر‌ها میزبان اقوام مختلف ایرانی باشند و از طریق کارشناسان قومیت‌های مختلف، تجربه‌های جدیدی در زمینه آموزش آشپزی، صنایع دستی، موسیقی و رسوم هر فرهنگ کسب کنند. در این تجربه‌ها خودشان وارد میدان شده و طی یک فرایند نمایشی با مهمان همراه می‌شوند.

«خانواده امید» در ایام نوروز در ۱۳ قسمت روی آنتن می‌رود و میزبان ۱۳ استان کشور خواهد شد و نوجوانان می‌توانند ویژگی‌هایی مهارتی و عملی از هر استان را شاهد باشند.

معرفی به روزترین بازی‌ها در «بازی ویزیون»
برنامه «بازی ویزیون» از برنامه‌های روتین شبکه است که در ۱۳ قسمت و به شکل ویژه برای ایام نوروز ساخته می‌شود و با تغییراتی در ساختار معرفی بازی‌ها و گیم‌ها به پخش می‌رسد.
این برنامه در هر قسمت آیتم‌های مختلفی دارد که طی آن به معرفی ترفند‌ها و بازی‌های رومیزی و کامپیوتری اختصاص پیدا کرده است.
یک تفاوت ویژه این برنامه با آثار مشابه هم این است که در هر قسمت با حضور بازی کننده ها، هر بازی به شکل عملی نمایش داده می‌شود و توضیح بازی‌ها صرفا توسط کارشناس انجام نمی‌شود.

«بازی ویزیون» به تهیه کنندگی احسان فروغی و سردبیری مصطفی صادق محمدی یک برنامه تخصصی درباره بازی هاست که مخاطبان نوجوان می‌توانند با بازی‌های مورد علاقه خود از طریق این برنامه آشنا شوند.

محور‌های گام دوم انقلاب در قالب «از بیست»
«از بیست» یک برنامه ترکیبی است که نوجوانان در آن نقش اصلی را بر عهده دارند و مجری بازیگران برنامه هستند.
این برنامه در سوژه‌ها و موضوعات سراغ محور‌های بیانیه گام دوم انقلاب رفته است و در هر قسمت در آیتم‌های مختلفی به سوژه و دغدغه مورد نظر می‌پردازد.
از جمله آیتم‌های «از بیست» مصاحبه‌های نمایشی با نوجوانی دانشمندان و بزرگان ایران در دل تاریخ است که سراغ افرادی نظیر ابن سینا می‌رود و از حال و روز آن‌ها می‌پرسد.

«از بیست» به تهیه کنندگی حسین لطفی نیک این روز‌ها در حال ضبط و تصویربرداری است و طی ۱۰ قسمت، از ۲۹ اسفند روی آنتن می‌رود.

شبکه امید همچنین ویژه برنامه‌های دیگری را تدارک دیده است که به زودی معرفی خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار