تسهیلات خدمتی برای مشمولان متاهل
کد خبر: 1036776
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LiC
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان:
سرهنگ" مهرداد پناهپوریان" از اعطای امتیاز 2 ماه کسر خدمت برای مشمولان متاهل که از ابتدای آذرماه به بعد به خدمت سربازی اعزام می شوند خبر داد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان در گفت وگویی بیان داشت: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و در پی صدور ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح 2 ماه از خدمت سربازی مشمولان متاهلی که از اول آذرماه سال جاری و بعد از آن اعزام شده باشند کسر می شود.

وی افزود: این امتیاز تنها شامل مشمولانی است که از تاریخ اعلام شده به خدمت اعزام شده یا می شوند و کسر خدمت مذکور شامل حال سربازانی

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر شرایط بسیار خوبی برای گذراندن خدمت هم از نظر کسر خدمت و هم از نظر خدمت در محل سکونت برای مشمولان فراهم شده و به مشمولان توصیه می کنیم هرچه زودتر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کرده تا با برای آنها غیبت لحاظ نشده و دچار مشکل نشوند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه قانون خرید خدمت برای مشمولان غایبی که بیش از 8 سال غیبت داشتند در حال حاضر از دستور کار خارج شده است گفت: مشمولان نباید به بهانه اینکه ممکن است دوباره این قانون اجرا شود بی جهت غیبت کرده چرا که این کار باعث اضافه خدمت و مشکلات دیگر برای آنان می شود.

سرهنگ پناهپوریان خدمت وظیفه عمومی در نظام جمهوری اسلامی را یک نوع عبادت توصیف کرد و گفت: علاوه بر این سربازی فرصتی است که مشمولان می توانند از در جهت افزایش معلومات و دانش عمومی خودر در حوزه های نظامی و انتظامی، مسایل عقیدتی و بصیرتی، انتخاب دوستان مناسب و آشنایی با کارهای علمی و تخصصی در محل خدمت خود استفاده کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به قرارداد اداره منابع انسانی و امور وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح با سازمان فنی و حرفه ای گفت: برای مشمولان فرصتی فراهم شده تا در دوران خدمت وظیفه خود با شرکت در دوره های آموزشی حرفه ای مناسب و مورد دلخواه خود را تعلیم ببینند و پس از پایان دوران خدمت بتوانند از این حرفه درزمینه اشتغال خود بهره برده و با گواهینامه فنی و حرفه ای که اخذ می کنند حتی می توانند وام اشتغال نیز دریافت نمایند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار