سارق 30 میلیاردی در پای پله های هواپیما دستگیرشد
کد خبر: 1036774
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LiA
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان:
سرهنگ" حسین تُرکیان"، از دستگیری سارق 30 میلیارد ریال اموال شهروندان طی یک اقدام به موقع و ضربتی درهنگام خروج از کشور خبر داد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان،بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت اموال از قبیل پول، طلا، دلار و ساعت از یک منزل در شهر اصفهان و شکایت مال باخته موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی های علمی و تخصصی و جمع آوری آثار بجا مانده از سارقان در صحنه جرم و بکارگیری یک سری اقدامات هوشمندانه هویت اصلی فردی که در این سرقت دست داشت را به دست آوردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه فرد مذکور از سارقان حرفه ای و سابقه دار منزل به شمار می آید گفت: کارآگاهان با اشرافیت اطلاعاتی و انجام تحقیقات گسترده علمی دریافتند متهم قصد دارد به همراه همسرش از فروگاه امام خمینی (ره) کشور را به مقصد یکی از کشورهای خارجی ترک کند.

سرهنگ تُرکیان تصریح کرد: کارآگاهان پس از دریافت اطلاعات به دست آمده با اخذ نیابت قضائی به استان تهران رفته و در یک اقدام به موقع و ضربتی متهم را پیش از اینکه موفق به فرار از کشور شود دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در مواجهه با مدارک و مستندات ارائه شده از سوی کارآگاهان به 20 فقره سرقت پول، طلا و دلار از منازل مردم با همکاری یکی از دوستانش اعتراف کرد اظهار داشت: براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط کارشناسان مربوطه ارزش اموال به سرقت رفته بالغ بر 30 میلیارد ریال است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به دستگیری همدست متهم اظهار داشت: تا کنون تمامی مال باختگان شناسایی شدند و متهمان نیز پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار