پذیرش کلیه بیماران غیر کرونایی در مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان
کد خبر: 1033316
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KoO
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان:
رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان، از پذیرش کلیه بیماران غیر کرونایی در این مرکز خبر داد.

دکتر ابوالفضل شجاعی افزود: خوشبختانه با توجه به کاهش آمار بیماران کرونایی، بیمارستان بهشتی آمادگی دارد تا بیماران غیرکرونایی در تمامی زمینه ها را پذیرش کند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط بستری بیماران کرونایی در این مرکز از اسفندماه سال گذشته تاکنون، طبیعتا برخی از بیماران غیر کرونایی که نیاز به خدمات درمانی داشته اند، به خاطر خطر مواجه شدن با بیماری کرونا به این مرکز مراجعه نمی کردند.

دکتر شجاعی ادامه داد: خوشبختانه با توجه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تفکیک شرایط برای بستری و پذیرش بیماران کرونایی و غیرکرونایی، این مرکز با تمام ظرفیت خود و با اجرای شیوه نامه های بهداشتی، آمادگی لازم را برای ارائه خدمات درمانی به بیماران غیر کرونایی به ویژه بیماران الکتیو دارد.

وی یادآور شد: با تمهیداتی که انجام شده، بیماران کرونایی که شرایط اورژانسی دارند و نیاز به خدمات درمانی فوری دارند، در پیش تریاژ اورژانس بیمارستان شناسایی و بعد از دریافت اقدامات اورژانسی برای دریافت سایر خدمات به بخش های بستری مربوطه ارجاع داده می شوند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان اظهار داشت: مردم می توانند با خیال آسوده برای درمان سایر بیماری های خود به این مرکز مراجعه کنند زیرا مسیر درمان بیماران کرونایی کاملا از مسیر درمان سایر بیماران غیرکرونایی جداست و این بیماران در شرایط ایزوله تحت درمان قرار می گیرند.

وی، با اشاره به پذیرش بیماران غیرکرونایی به دلیل پشت سرگذاشتن موج سوم ابتلا به ویروس کووید 19، تاکید کرد: مردم نباید تصور کنند که کرونا تمام شده زیرا با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی خطر برای عموم مردم تشدید می شود و احتمال افزایش دوباره بیماران بستری وجود دارد.

دکتر شجاعی گفت: با توجه به افزایش بیماران کرونایی در ماه های قبل و افزایش بستری آنها در این مرکز و تکمیل ظرفیت تخت های بستری برای این بیماران، با تصمیم کمیته بیماری های حاد تنفسی بیمارستان و جلوگیری از مبتلا شدن سایر بیماران غیر کرونایی، مقرر شده بود تا زمان کاهش بستری بیماران کرونایی از پذیرش بیمارن غیرکرونایی و غیراورژانسی جلوگیری شود.

وی خاطر نشان کرد: این مرکز از آغاز شیوع ویروس کووید 19 تاکنون بدون هیچ وقفه ای و در بخش های جداگانه، برخی از بیماران مزمن مانند دیابتی، سرطانی و افرادی که در حوزه بیماری های خاص نیاز به خدمات درمانی داشته اند، را پذیرش کرده و خدمات لازم را ارائه داده اند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار