اختصاص ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به بزرگراه اردبیل-مشگین‌شهر
کد خبر: 1033175
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Km7
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در سال آینده برای ادامه عملیات اجرایی بزرگراه اردبیل-مشگین‌شهر ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، داود شایقی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در بودجه سال ۱۴۰۰ تمام راه‌های در حال احداث استان ردیف اعتباری دارند ولی ضروری است در میزان اختصاص اعتبار تجدید نظر صورت گیرد تا این پروژه‌ها در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.

وی اظهارکرد: برای تکمیل پروژه بزرگره اردبیل-مشگین‌شهر نیاز به اختصاص ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار در بودجه ۱۴۰۰ است که لازم است نمایندگان مجلس و مسئولان استان در این باره پیگیری‌های لازم را داشته باشند.

شایقی با اشاره به تکمیل پروژه‌های زیرساختی استان افزود:جاده‌های اردبیل- سرچم ، اردبیل- آستارا ، اردبیل- مشگین‌شهر ، اردبیل- پارس‌آباد ، اردبیل- گرمی ، پارس‌آباد- مشگین‌شهر، گرمی –بیله‌سوار و بیله‌سوار –پارس‌آباد از پروژه‌های زیر ساختی استان است که نیاز به افزایش اعتبارات در بودجه سال آینده دارند.

وی از افزایش ۷۷.۵ درصدی اعتبارات عمرانی اردبیل در سال آینده خبر داد و گفت: در بودجه ۱۴۰۰ بیش از ۹ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال منابع اعتباری برای استان در نظر گرفته شده که با پیگیری‌های لازم می‌توان این منابع را افزایش داد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با بیان اینکه افتتاح راه‌آهن اردبیل - میانه در سال ۱۴۰۰ نیاز به ۶ هزار میلیارد ریال اعتبار دارد، افزود: با تاکید رییس سازمان برنامه و بودجه قرار است این اعتبارات بدون محدودیت تامین شود تا تکمیل آن تا پایان دولت محقق شود.

شایقی گفت: امسال پروژه راه‌آهن- میانه  ۱۰ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار دارد که تاکنون سه هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال از این اعتبار جذب شده و چهار هزار میلیارد ریال هم از طریق بانک ملی تامین می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل در ادامه با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی و صنعتی آسیب‌دیده استان شناسایی و حمایت مالی می‌شوند، افزود: جمع‌بندی از صنوف آسیب‌دیده و واحدهای صنعتی نیمه‌تعطیل و یا تعطیل آغاز شده که امید است به سرعت زمینه تامین اعتبار در حمایت از این واحدها فراهم شود.

وی بیان‌کرد: قرار است با پرداخت تسهیلات یارانه‌دار و کم‌بهره به صاحبان این واحدها و صنوف آسیب‌دیده حمایت مالی ممکن انجام و دغدغه سرمایه‌گذاران نیز رفع شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار