واگذاری نزدیک به ۱۵۰۰ انشعاب جدید برق در ماکو
کد خبر: 1032432
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ka8
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
مدیر توزیع برق ماکو خبر داد:
مدیر توزیع برق ماکو، از واگذاری ۱۴۹۷ انشعاب جدید به متقاضیان این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

علی رضازاده گفت: تبدیل شبکه‌های سیمی به کابل خودنگهدار از جمله اقداماتی است که در دستور کار قرار دادیم و در همین راستا از ابتدای سال ۹۹ تاکنون شاهد تبدیل ۳.۵ کیلومتر شبکه کابل مسی به کابل خودنگهدار بوده‌ایم.

وی افزود: از دیگر برنامه‌های اجرایی مدیریت توزیع برق ماکو می‌توان به احداث ۳ کیلومتر خط ۲۰ کیلو ولت هوایی، ۲۵ دستگاه پست هوایی و ۴ کیلومتر خط فشار ضعیف هوایی برای تامین برق متقاضیان جدید اشاره کرد.

رضازاده در ادامه به رفع حریم ۱۹ محل شناسایی شده‌ در حریم شبکه برق اشاره کرد و گفت: برای حفظ سلامتی مردم از اثرات سوء میدان‌های الکترومغناطیسی و کاهش خطرات برق گرفتگی برای خطــوط برق متناسب با اندازه ولتاژ خط حریم درنظر گرفته می‌شود از همین رو از ابتدای سال جاری ۱۹ مورد از محل‌هایی که در حریم شبکه قرار داشتند جهت حفظ ایمنی و سلامت شهروندان رفع حریم شده‌اند.

وی اضافه کرد: در راستای تامین برق مستمر و پایدار به خصوص در زمان بارش برف و عدم ایجاد مشکل، ۱۶۲۰ اصله درخت در داخل و خارج شهر به صورت طرح جهادی توسط نیروهای مدیریت توزیع برق ماکو شاخه‌زنی و هرس شد.

مدیر توزیع برق ماکو افزود: به منظور محرومیت‌زدایی از اقشار روستایی و برقراری عدالت اجتماعی و جلوگیری از مهاجرت روستا نشینان به شهرها، عملیات تیرگذاری روستای فاقد برق کاروانفران این شهرستان انجام شده و به زودی مردم این روستا از نعمت برق برخوردار خواهند شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار