وزارت بهداشت گرفتار حاشیه‌سازی‌ها نشود
کد خبر: 1028390
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JWw
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
آیت‌الله رئیسی:
رئیس قوه قضائیه گفت: وزارت بهداشت گرفتار حاشیه‌سازی‌ها نشود و از همه ظرفیت‌های علمی، پژوهشی و امکانات و نیروی انسانی کارآمد مجموعه برای خدمت و تأمین امنیت جانی مردم استفاده کند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: آیت الله رئیسی در جلسه امروز (۳ آذر) شورای عالی قوه قضائیه اظهار کرد: مادامی که بسیج باشد و روحیه بسیجی در کشور حاکم باشد، دشمن به این کشور طمع نخواهد کرد.

وی ادامه داد: روحیه بسیجی می‌تواند دستگاه قضا را در پیشبرد مأموریت‌هایش در پیشگیری از جرم و آسیب‌شناسی و آسیب‌زدایی و حل اختلافات و اصلاح مجرمین یاری دهد.

آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه بسیج حقوقدانان می‌تواند با آموزش همگانی و افزایش اطلاعات حقوقی مردم، دستگاه قضا را در پیشبرد مأموریت هایش کمک کند، افزود: در هر بخش که روحیه بسیجی حاکم باشد، آن بخش کارآمد و موفق می‌شود و می‌توانیم بر همه مشکلات، توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان فائق آییم.

وی با اشاره به اینکه امروز کادر درمان و پرستاری ما با روحیه بسیجی به مبارزه با ویروس منحوس کرونا و یاری مردم برخاسته است، گفت: وزارت بهداشت گرفتار حاشیه‌سازی‌ها نشود و از همه ظرفیت‌های علمی و پژوهشی و امکانات و نیروی انسانی کارآمد مجموعه برای خدمت و تأمین امنیت جانی مردم استفاده کند.

رئیس قوه قضائیه اظهار کرد: اکثریت کشور‌ها با قطعنامه به اصطلاح حقوق بشری سازمان ملل علیه ایران که بانی آن کانادایی‌ها بودند و طبق معمول آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی کشور‌های غربی از آن حمایت کردند، موافق نبودند.

وی ادامه داد: سازمان ملل در برخورد با مبارزه جمهوری اسلامی با مسأله مواد مخدر و قاچاقچیان، دچار تناقض است و از یک سو از عملکرد ما تقدیر می‌کند و از سوی دیگر علیه ما قطعنامه می‌دهد.

آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه اگر جلوی ترانزینت مواد مخدر را رها کنیم، تمام اروپا و آمریکا را مواد مخدر فرا می‌گیرد، گفت: ما قربانی مبارزه با مواد مخدر هستیم و جوانان ما با ازخودگذشتگی در مقابل باند‌های قاچاق مواد مخدر می‌ایستند و اینکه به جای تقدیر قطعنامه علیه آن‌ها صادر می‌کنند، پدیده‌ای عجیب است.

وی با اشاره به اینکه کشور‌ها متوجه شده‌اند حقوق بشر دستخوش سیاست زدگی جدی شده و به ابزاری برای فشار به کشور‌های مستقل تبدیل شده است، افزود: کانادا خودش ناقض حقوق بشر و پناهگاهی برای مفسدان و تبهکاران است که باید علیه آن قطعنامه بدهند.

رئیس قوه قضائیه اضافه کرد: جمهوری اسلامی بر اساس آموزه‌های دینی و تأکیدات امامین انقلاب اسلامی به معنی واقعی کلمه به حفظ حقوق انسان پایبند است و تمام بخش‌های اداری و قضائی قوه قضائیه ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از همه ظرفیت‌ها استفاده کنند تا در روند دادرسی و رسیدگی به کار مردم کوچکترین وقفه و خللی به وجود نیاید.

وی با تأکید بر اینکه وضعیت برای هرگونه فعالیت ناسالم در قوه قضائیه قرمز است، افزود: اجازه نمی‌دهیم چهره دستگاه کارآمد قضا و قضات شریف ما که به سختی زندگی خود را می‌گذرانند، با برخی تخلفات به گونه دیگری نشان داده شود.

آیت‌الله رئیسی ادامه داد: از خدمات آقای ذوالقدر در معاونت راهبردی قدردانی می‌کنیم و امیدواریم گام‌هایی که برای هوشمندسازی قوه قضائیه برداشته شده توسط دکتر صاحبکار معاون جدید راهبردی قوه تداوم یابد.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار