نظارت ۲۰ تیم بر روند اجرای محدودیت‌های کرونایی در کرج
کد خبر: 1026784
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J72
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
رئیس اتاق اصناف استان البرز خبرداد
رئیس اتاق اصناف استان البرز گفت: ۲۰ تیم عملیاتی متشکل از بازرسان سازمان صمت استان البرز و دیگر نهادها بر روند اجرای محدودیت‌های کرونایی در کرج نظارت می‌کنند.

بهروز حصاری در حاشیه نظارت بر روند اجرای محدودیت‌های کرونایی در کرج اظهار کرد: در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و تصمیمات جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی با محدودیت فعالیت‌های صنفی پس از ساعت ۱۸ اجرای این طرح از روز گذشته در کرج آغاز شد.

وی با بیان اینکه این روزها اخبار مربوط به کرونا و تلفات ناشی از آن در رسانه ملی و فضای مجازی به طور گسترده منتشر می‌شود و تمام مردم عزیزمان در جریان آخرین اخبار مربوطه، آمار تلفات، آمار مبتلایان و هزینه‌های بسیار سنگین درمان این بیماری و دیگر مشکلات موجود در سطح جامعه قرار دارند، تصریح کرد: واقعیت این است که کرونا مردم بسیاری از کشورهای جهان را گرفتار کرده و خسارات سنگینی را در حوزه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و … بر کشورها وارد کرده است.

رئیس اتاق اصناف استان البرز تصریح کرد: در اخبار مربوط به دیگر کشورها می‌بینیم و می‌شنویم که راهکارهای مختلفی با توجه به ساختار اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی آن کشور به اجرا در آمده تا شاید از شیوع بیشتر این بیماری مهلک جلوگیری کند.

شهروندان استحضار دارند که در حال حاضر واکسن یا داروی خاصی برای مبارزه با این ویروس معرفی نشده است و محافل پزشکی جهان، تنها راهکار مقابله با این اپیدمی و قطع زنجیره انتقال را، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توجه به فاصله گذاری اجتماعی می‌دانند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار