بحران کرونا باید به فرصتی برای توانمندسازی کشور تبدیل شود
کد خبر: 1026751
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J6V
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
نماینده مجلس:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بحران کرونا باید به فرصتی برای توانمندسازی و ارتقای همه بخشهای کشور تبدیل شود.

lحمد صفایی دلویی در جلسه کرسی اقتصاد دانش بنیان و بررسی مسائل و مشکلات شرکتهای تولیدی فناور گناباد افزود: اگر به بحران کرونا تنها به عنوان یک معضل نگاه شود، نمی توان از این فرصت برای ارتقای توانمندی جامعه بهره گرفت.

وی ادامه داد: شیوع ویروس همه گیر کرونا با وجود مسائل و مشکلاتی که برای بخشهای مختلف به دنبال داشته فرصتی برای اقدامات پژوهشی در زمینه های اقتصادی ، علمی و فناوری پیش روی ما قرار داده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: باید با همراهی بخشهای دولتی و خصوصی و شرکتهای دانش بنیان از این فرصت برای بررسی کمبودها و نیازها و خلاء های کشور در ابعاد گوناگون استفاده شده و با توسعه کمی و کیفی طرحهای پژوهش محور در مسیر توسعه گام برداشته شود.

وی با بیان اینکه باید شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان و استکبار جهانی به باور عمومی همه بخشها و مسوولان تبدیل شود افزود: همه برنامه ریزی ها و سیاست گذاری ها باید متناسب با شرایط موجود برای رفع مسائل و مشکلات و کمبودها و حمایت از تولید و کارآفرینی و اشتغال جهت دهی شود.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این شرایط همه مسوولان باید با آمادگی کامل در صحنه خدمت به تولید کنندگان حضور داشته و از هیچ تلاشی برای رفع مسائل و مشکلات کشور به خصوص در زمینه اقتصادی دریغ نکنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار