در صورت امتناع ترامپ از ترک قدرت سرویس مخفی وی را خارج خواهد کرد
کد خبر: 1026148
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Iwm
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
نیوزویک:
یک نشریه آمریکایی در گزارشی نوشت در صورتی که «دونالد ترامپ» از ترک قدرت در ماه ژانویه خودداری کند سرویس مخفی وظیفه خارج کردن وی از کاخ سفید را خواهد داشت.
سرویس بین الملل جوان‌آنلاین: نشریه «نیوزویک» در گزارشی به بررسی چگونگی خارج کردن «دونالد ترامپ» از کاخ سفید در صورت امتناع وی از این کار پرداخت.

این نشریه در گزارش خود نوشت: «در حالی که "جو بایدن" معاون رئیس جمهور سابق به لطف آرای پستی در انتخابات به پیش افتاده، اما "دونالد ترامپ" پیش از موعد اعلام پیروزی کرده است.»

ترامپ از روز پس از انتخابات مدعی وقوع تقلب شده و هیچ نشانه‌ای از آمادگی وی برای تسلیم قدرت به رقیب دموکرات خود وجود ندارد.

یک مقام سابق آمریکا به نشریه نیوزویک گفت در صورتی که ترامپ از ترک کاخ سفید خودداری کند، سرویس مخفی وظیفه خارج کردن وی را بر عهده خواهد گرفت.

در حالی که شمارش آرا در چند ایالت همچنان ادامه دارد، اما شانس ترامپ برای پیروزی همچنان در حال کاهش است.

تا کنون چنین سابقه‌ای وجود نداشته که رئیس جمهوری پس از پایان دوره‌اش از خروج از کاخ سفید امتناع کند و هنوز نیز چنین تهدید فوری برای ماه ژانویه و زمان اتمام دوران ریاست جمهوری ترامپ وجود ندارد، اما در صورت امتناع وی، طرحی برای جلوگیری از بروز بحران انتقال قدرت وجود خواهد داشت.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار