اخطار به دو کشور ارمنستان و آذربایجان: نباید گلوله‌ای سمت خاک ایران رد و بدل شود
کد خبر: 1021354
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HhS
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
سردار رضایی عنوان کرد
جانشین فرمانده ناجا گفت:به دو کشور ارمنستان و آذربایجان اخطار می‌دهیم که سمت خاک ما نباید گلوله‌ای رد و بدل شود؛ اشتبا‌ها دو گلوله خمپاره نزدیک مرز ما افتاد که به آن‌ها تذکر دادیم.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا در حاشیه پنجمین مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش در مقر پلیس تهران در جمع خبرنگاران به درگیری بین دوکشور ارمنستان و آذربایجان اشاره و اظهار کرد: یکی از مطالبات جدی ما به عنوان همسایه هر دو کشور این است که موضوع را به صورت گفتمان حل و فصل کنند.

جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: در چند روزگذشته درگیری بین این دو کشور شدت پیدا کرده و با یکدیگر تبادل آتش دارند؛ ما موضوع را رصد می‌کنیم و حتی صبح امروز بنده به مرزبانان دو طرف پیام فرستادم.

سردار رضایی بیان داشت:درخواست ما از این دو کشور این است که مسائل را به صورت مذاکره با یکدیگر حل و فصل و آرامش ایجاد کنند؛ البته تبادل آتش آن‌ها را رصد می‌کنیم و این درگیری به نفع هیچ یک از دو کشور نیست و ممکن است دیگران این مسئله به وجود آمده را مورد سوءاستفاده قرار دهند.

سردار رضایی اعلام کرد: البته اخطار می‌دهیم که سمت خاک ما نباید گلوله‌ای رد و بدل شود؛ اشتبا‌ها دو گلوله خمپاره نزدیک مرز ما افتاده بود که به آن‌ها تذکر دادیم و امیدواریم آرامش ایجاد شود.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار