موتورسیکلت سرقتی ۲۰۰ هزار تومان!
کد خبر: 1020490
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HTW
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
نوجوان ۱۵ ساله: برای یک مالخر دزدی می‌کردم!
نوجوان ۱۵ ساله‌ای که پس از دوچرخه دزدی به سرقت موتورسیکلت روی آورده است، مدعی شد که هر موتورسیکلت مسروقه را به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان می‌فروخت!
سرویس جامعه جوان آنلاین: به دنبال وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت و دوچرخه در برخی خیابان‌های شمال مشهد، بی درنگ گروه تخصصی از نیرو‌های تجسس کلانتری طبرسی شمالی به ردیابی عامل یا عاملان سرقت‌های مذکور پرداختند.

آنان پس از تجزیه و تحلیل‌های جرایم و محیط جغرافیایی وقوع جرم که با حضور سرگرد کسروی (رئیس کلانتری) صورت گرفت، عملیات ردیابی را به طور غیرمحسوس و با لباس‌های مبدل آغاز کردند و برخی مناطق احتمالی وقوع جرم را زیر نظر گرفتند تا این که بیست و هشتم شهریور، نیرو‌های موتورسوار تجسس با نوجوان ۱۵ ساله‌ای روبه رو شدند که یک دستگاه موتورسیکلت خاموش را به دست گرفته و از پشت میدان بار نوغان به سمت بولوار رسالت در حرکت بود.

در همین هنگام ناگهان نوجوان مذکور تلاش کرد چهره خود را از دید افسر تجسس لباس شخصی مخفی کند که همین موضوع کنجکاوی مامور انتظامی را برانگیخت. وقتی آن‌ها این نوجوان را متوقف کردند، مشخص شد که وی «ح- د» نام دارد و حدود دو ماه قبل به اتهام سرقت موتورسیکلت توسط افسر تجسس دستگیر شده است. «ح- د» وقتی فهمید مورد شناسایی نیرو‌های پلیس قرار گرفته است در همان مکان به سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد و برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

وی در بازجویی‌های تخصصی گفت: از یک ماه قبل تاکنون چهار دستگاه موتورسیکلت سرقتی را به یک مالخر به نام «م-ن» فروخته ام. او ادامه داد: من موتور‌ها را برای مالخر سرقت می‌کنم و او هم برای هرکدام مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به من می‌دهد!

این نوجوان در ادامه اعترافاتش به سرقت دو دستگاه موتورسیکلت از شهرستان طرقبه و شاندیز هم اشاره کرد و گفت: موتورسیکلت کشف شده را نیز از مقابل یک فروشگاه در اطراف میدان بار سرقت کرده ام؛ بنابراین گزارش، با دستور قاضی علیزاده (جانشین معاون دادستان مرکز خراسان رضوی در مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد) این نوجوان برای ادامه تحقیقات به دادگاه ویژه اطفال معرفی شد.

منبع: روزنامه خراسان
برچسب ها: سرقت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار