مهلت شرکت در سوگواره تا اربعین حسینی تمدید شد
کد خبر: 1019569
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HEf
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
دبیرخانه سوگواره سوگ در خانه با توجه به استقبال زیاد و درخواست مکرر فیلمسازان اعلام کرد
با توجه به استقبال بینظیر علاقمندان و درخواست مکرر دوستان فیلم ساز مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار و ایجاد فرصت برای استفاده از المان‌های عزاداری حسینی در ماه صفر مهلت ارسال آثار تا ۱۷ مهر مصادف با اربعین حسینی تمدید گردید.
سرويس فرهنگ و هنر جوان آنلاين: محمد رهبر، دبیر سوگواره سوگ در خانه اعلام کرد: با توجه به استقبال بینظیر علاقمندان و درخواست مکرر دوستان فیلم ساز مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار و ایجاد فرصت برای استفاده از المان‌های عزاداری حسینی در ماه صفر با کسب تکلیف از آقای مجید مجیدی، مدیر سوگواره، مهلت ارسال آثار تا ۱۷ مهر مصادف با اربعین حسینی تمدید گردید.

علاقمندان همچنان فرصت دارند فیلم‌های کوتاه ۱ تا ۳ دقیقه‌ای خود را که دارای ایده‌های نو و نگاهی خلاق است با استفاده از المان‌های عزاداری حسینی در شرایط کرونا و با تعداد بازیگرانِ محدود به تعدادِ اعضای خانواده و لوکیشن‌های محدود به محیط‌های خانگی و خصوصی به پیام رسان‌های دبیر خانه سوگواره به شماره ۰۹۱۰۹۲۳۴۲۳۴ ارسال نمایند.

۴۰ اثر برگزیده هیئت انتخاب، ۲۸ صفر مصادف با شهادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) در فضای مجازی به اشتراک گذاشته خواهد شد و برنده فیلم منتخب مردمی تا زمان اختتامیه با توجه به آرای مردمی مشخص میگردد.

۱۲ آبان مصادف با شب ولادت حضرت پیامبر اکرم (ص) در مراسمی که متعاقبا اعلام خواهد شد به ۱۰ اثر برگزیده هیئت داوران و ۱ اثر منتخب مردمی هدایایی که باحمایت موسسه نماوا درنظر گرفتیم، اهدا خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند اطلاعات و اخبار تکمیلی را از اینستاگرام دبیر خانه به آدرس @javanane_rahe_iman پیگیری کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار