تلاش برای بازگشت استراماچونی وطن‌فروشی است
کد خبر: 1019136
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H7g
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۵
ظاهراً مدیران باشگاه استقلال خــود را به بی‌خیالی زده‌اند و و توقع دارند تمام ارکان کشور هم در این بی‌خیالی با آن‌ها شریک باشند.
فريدون حسن
سرویس ورزشی جوان آنلاین: مدیران استقلال که بعد از عدم نتیجه‌گیری و شکست در لیگ برتر و جام حذفی بازی بازگرداندن استراماچونی را به راه انداختند تا با این ترفند دل هواداران استقلال را با خود همراه کنند، طی هفته‌های گذشته از هیچ کاری برای دور زدن قانون منع جذب مربی و بازیکن خارجی دریغ نکردند. آن‌ها اواخر هفته گذشته با نامه‌نگاری به قوه قضائیه سعی کردند پای رئیس این قوه و دادستان کل کشور را هم به موضوع باز کنند که البته چندان موفق نبودند، اما گویا کوتاه‌بیا نیستند و می‌خواهند هر طور شده خواسته ناحق و غیرقانونی خود را اجرا کنند. در این راستا اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال که هنوز صحبت‌های جنجالی اش در زمان رفتن استراماچونی و دفاع از فرهاد مجیدی در یاد‌ها مانده، دیروز گفت: «طبق گفته مدیرعامل در جلسه هیئت مدیره، مشکل درخواست استراماچونی برای پرداخت کامل دستمزد دو ساله قرارداد قبلی او است. همچنین مصوبه سازمان لیگ و فدراسیون در خصوص منع به‌کارگیری مربی و بازیکنان خارجی به دلیل مشکلات تأمین ارز و چگونگی انتقال آن به خارج از کشور باید لغو شود، وگرنه تاکنون وزارت ورزش سؤالی در مورد بازگشت استراماچونی یا مفاد مذاکرات از ما نپرسیده است. در مورد بازگشت استراماچونی هیچ‌کدام از اعضای هیئت مدیره، نه تنها مخالفتی ندارند، بلکه به مدیرعامل اختیار تام داده‌اند و برای تأمین منابع مالی نیز آمادگی داریم.» حرف‌های خلیل‌زاده در حالی رسانه‌ای شد که مدیر برنامه‌های استراماچونی هرگونه مذاکره با او را رد می‌کند و در داخل هم سازمان لیگ با تأکید دوباره بر قانون عدم جذب مربی خارجی، آب پاکی را روی دست استقلال می‌ریزد. جالب اینکه با شنیدن صحبت‌های صادق درودگر، رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در این خصوص می‌توان به خوبی دریافت که درخواست لغو مصوبه وزارت ورزش و سازمان لیگ را استراماچونی مطرح کرده و جزو شروط او برای بازگشت به استقلال است، یعنی دخالت آشکار در امور داخلی کشور!

درودگر می‌گوید: «مدارک را در اختیار مردم نمی‌گذارند و با فرافکنی و شلوغ‌کاری می‌خواهند هواداران را سر کار بگذارند. وکیل استراماچونی به باشگاه استقلال نامه داده است که ابتدا باید یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو به استراماچونی بدهید و سپس وزیر نامه بدهد که قانون عدم حضور مربیان خارجی در ایران ملغی است و پس از آن نماینده استراماچونی به قطر خواهد آمد و با باشگاه استقلال با قیمت جدید مذاکره خواهد کرد.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار