ایجاد ۷ بازارچه جدید در کرج
کد خبر: 1013456
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fe4
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از ایجاد ۷ بازار سبک در هفت منطقه شهر کرج با هدف افزایش دسترسی شهروندان به مراکز خرید و نظارت بیش بر قیمت ها، خبر داد.

احمد خیری گفت: موضوع ساماندهی مشاغل در کمیسیون ماده ۵۵ بررسی شد و با تاکید شهردار کرج، نسل جدید بازارهای میوه و تره بار با رویکرد ایجاد تحول در عملکرد و سیمای بصری بازارهای سنتی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان به مراکز خرید، شناسایی و جانمایی ۷ نقطه در شهر کرج برای ایجاد بازارچه سبک مدنظر است که به زودی اجرا می‌شود.

سرپرست سازمان مشاغل شهری شهرداری کرج با بیان اینکه هماهنگی و تنظیم قیمت بازار در اولویت قرار دارد، ادامه داد: ۳ شنبه هر هفته کمیسیون نرخ گذاری تشکیل و چهار شنبه قیمت‌ها اعلام می‌شود که به مدت یک هفته در بازار اجرا خواهد شد.
امکان خرید آنلاین از بازارچه‌های البرز فراهم می‌شود
وی با اشاره به دستور شهردارکرج برای ایجاد زمینه فروش اینترنتی محصولات در بازارهای شهرداری، گفت: در این راستا اپلیکیشن نرخینه با رویکرد اعلام آنلاین موجودی‌های بازار و نرخ مصوب، طی ماه جاری به مردم معرفی می‌شود.

خیری حمایت از تولید کنندگان را از اولویت‌های شهرداری کرج در بازارهای زیرمجموعه ذکر کرد و افزود: بر این اساس فارغ از دیدگاه بازرگانی، تعدادی از غرفه ها با رویکرد حمایت از تولید واگذار می‌شود و در کمیته ارزیابی کسانی که شرایط تولید و عرضه مستقیم را دارند برای واگذاری غرفه‌ها با حداقل میزان اجاره بها در اولویتند. ضمن اینکه تلاش می‌کنیم با کاهش واسطه‌ها و ایجاد زمینه عرضه مستقیم تولیدات، از افزایش قیمت برای مصرف کنندگان جلوگیری کنیم.

در بخش دیگری خیری با بیان اینکه شهر کرج ۳ برابر سایر کلانشهرها کیوسک مطبوعاتی دارد، از ساماندهی کیوسک‌های مطبوعاتی خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر این کیوسک‌ها کاربری اولیه را از دست داده و تبدیل به مینی سوپرمارکت شدند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه برای کاهش کیوسک‌های مطبوعاتی شهر کرج و یکپارچه سازی بصری آنها انجام شده وساماندهی کیوسک‌های مطبوعاتی با در نظر گرفتن شرایط اجتماعی و اقتصادی و استفاده از نظرات نمایندگان کیوسک داران، انجام خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار