ما میراث داران سید شهیدان اهل‌قلم بر این ندای تاریخ‌ساز لبیک می‌گوییم
کد خبر: 1002716
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cqq
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
پیام رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح در پی مطالبه رهبر انقلاب
ما به‌عنوان میراث داران سید شهیدان اهل‌قلم بر این ندای تاریخ‌ساز لبیک می‌گوییم و در مسیر این موج اعتلای هنر روزگار خویش، پرتوان و پایدار درحرکتیم و گام‌های استوار برخواهیم برداشت.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: سید محمد یاشار نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح در پی مطالبه روز گذشته رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ماندگاری و ثبت فداکاری‌های مردم با تولید آثار هنری، نمایشی و پدیده‌های هنری بیانیه‌ای را بدین شرح منتشر کرد:

هنر همواره وسیله‌ای برای ثبت و ضبط رخداد‌های مهم و فراموش ناشدنی تاریخ بوده و هنر متعالی روایت گر ارزش‌ها و آرمان‌هایی ست که خود، تاریخ سازند.

اعتلای هنر به عطر حضور انسان‌های عالی‌مرتبه و رهروی از راه آنان در حیات فزاینده است و ازاین‌روست که از مسیر سرمشق نائب انسان کامل می‌توان به تعالی رسید.
اینک ماییم و سرمشق زرین کلام معلم راه آشنای ما، امام خامنه‌ای (مدظله) که فرمودند: "هنرمندان با تأسی از شهید آوینی با گفتار و نوشتار و کار‌های هنری و نمایشی، جزئیات این جهاد عظیم مردمی (در مبارزه با ویروس منحوس کرونا و کمک مؤمنانه) را به شیرینی روایت و آن را در تاریخ ماندگار کنند. "
ما به‌عنوان میراث داران سید شهیدان اهل‌قلم بر این ندای تاریخ‌ساز لبیک می‌گوییم و در مسیر این موج اعتلای هنر روزگار خویش، پرتوان و پایدار درحرکتیم و گام‌های استوار برخواهیم برداشت.
چه خوش احوالی ست که جهاد همواره‌ی ما در خط اشارات رهبر عزیزتر از جانمان باشد.
از دامنه‌ی فضل حضرت سبحان و بازوان اندیشه‌ی متعالی آن مرد خدا و راه‌نشان هنرمندان، برای طی مسیر تعالی مدد می‌جوییم.

سید محمد یاشار نادری
رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار