با داستان "دستبرد بی نظیر" به کتاب ره اوقات بگذرانید
کد خبر: 1002126
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ChK
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
مدیر خانه نوجوا ن سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان :
اسماسادات نکویی اعلام کرد: مسابقه به کتاب بگذارانید با انتخاب یکی از داستان های کتاب "داستان هایی با قهرمانان کوچک از نویسندگان بزرگ" برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،مدیر خانه نوجوا ن سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اظهارداشت: مسابقه "به کتاب بگذرانید" توسط فرهنگسرای مجازی و با همکاری خانه نوجوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از ششم اسفندماه و همزمان با تعطیلی مدارس به علت شیوع کرونا ویروس، ویزه نوجوانان برنامه ریزی شد.

وی با بیان ضرورت برطرف کردن نیازهای نوجوانان و پر کردن اوقات فراغت آن ها افزود: در این برنامه کتاب‌های فشرده و صوتی که در فضای مجازی به راحتی قابل دسترس است، ویژه سن نوجوان جهت مطالعه آن ها معرفی می‌شود که بسته به حجم کتاب، مدت زمان تعیین شده برای مطالعه آن‌ها متفاوت است.

وی تصریح کرد: انتخاب کتاب ویژه نوجوانان نسبت به بزرگسالان کار دشواری است اما تاکنون توانسته ایم چند کتاب شاخص در این زمینه پیدا کنیم.

نکویی ادامه داد: نوجوانان در زمان تعیین شده فرصت دارند کتاب را مطالعه کرده و از کتاب تصویرسازی یا برداشتی داشته باشند که به بهترین برداشت یا تصویرسازی جوایزی اهدا خواهد شد.

مدیر خانه نوجوان  افزود: در این دوره "دستبرد بی نظیر" اثر او.هنری به عنوان یکی از داستان های کتاب "داستان هایی با قهرمانان کوچک از نویسندگان بزرگ" ترجمه رضا سیدحسینی ویژه مسابقه انتخاب شده است.

وی خاطرنشان کرد: نوجوانان علاقه مند می توانند آثار خود را تا 22 اردیبهشت ماه جاری به شماره ۰۹۹۰۰۵۲۲۷۷۱ ارسال کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار