با همت همۀ کارکنان شرکت، گندلۀ موردنیاز خط تولید به دست آمد
کد خبر: 1001592
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CYi
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
رئیس واحد آهن‌سازی شرکت فولاد سفیددشت چهار محال و بختیاری
اکبر اسکندری گفت : با ثبت رکورد با تولید ۲ هزار و ۵۵۴ تن آهن اسفنجی روزانۀ آهن اسفنجی در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری وبا همت همۀ کارکنان شرکت، به‌ویژه واحدهای تولید و همچنین واحد بازرگانی با تأمین به‌موقع گندلۀ موردنیاز خط تولید به دست آمد.

  : 

  به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، رئیس واحد آهن‌سازی شرکت فولاد سفیددشت چهار محال و بختیاری رکورد پیشین تولید آهن اسفنجی در این شرکت را به میزان ۲ هزار و ۴۹۲ تن و مربوط به ۳۰ آبان‌ماه سال ۹۸ اعلام کرد و گفت: دست‌یابی به این موفقیت با همت همۀ کارکنان شرکت، به‌ویژه واحدهای تولید و همچنین واحد بازرگانی با تأمین به‌موقع گندلۀ موردنیاز خط تولید به دست آمد.

وی بیان کرد: با تولید ۲ هزار و ۵۵۴ تن آهن اسفنجی در ششمین روز از اردیبهشت‌ماه سال جهش تولید، رکورد تولید این محصول در واحد احیا مستقیم فولاد سفیددشت به میزان ۶۲ تن نسبت به رکورد قبلی افزایش یافت. رئیس واحد آهن‌سازی شرکت فولاد سفیددشت چهار محال و بختیاری رکورد پیشین تولید آهن اسفنجی در

سکندری اذعان داشت : با تولید ۲ هزار و ۵۵۴ تن آهن اسفنجی در ششمین روز از اردیبهشت‌ماه سال جهش تولید، رکورد تولید این محصول در واحد احیا مستقیم فولاد سفیددشت به میزان ۶۲ تن نسبت به رکورد قبلی افزایش یافت.

وی تصریح کرد: در سال جهش تولید مدیریت و کارکنان این شرکت مصمم‌اند تا به ظرفیت نامی واحد احیا مستقیم و تمامی اهداف برنامه‌ریزی‌شده دست یابند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار