فوتبال - فوتسال
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اندیشه‌های متفاوت برای اعلام ترکیب بازی امروز با هنگ کنگ دارد.
مشکلات دورازه بانی فوتسال در گفت و گوی " جوان " با مربی سابق تیم ملی فوتسال
فوتسال از آن جمله رشته‌هایی است که حیلی زود جای خود را در بین هوادران فوتبال در ایران باز کرد. وقتی در اوایل دهه ۷۰ شمسی فوتسال کم کم شکل گرفت کمتر کسی میتوانست باور کند که این رشته پرهیجان طوری جا بیفتد که ایران را تبدیل به یکی از قدرت‌های جهان کند. همان سال‌ها کسب عنوان چهارمی جام جهانی نوید روز‌های موفقتری را هم می‌داد.
جماعت عشق شهرت و همواره آتش‌بیارِمعرکه فوتبالیست که در مقاطع مختلف و درپی حوادث سیاسی گوناگون، اغلب سوء نیت خودشان را برای دیده‌شدن نشان دادند؛ حالا به‌دنبال پرکشیدنِ بانوی ملی‌پوش، گاف عظیمی دادند.
نگاهی به علل افول کیفیت قضاوت‌ها در لیگ‌برتر و تأثیر آن در فوتبال ایران
لیگ بیست‌وسوم همانند فصل گذشته با انبوهی از قضاوت‌های مشکل‌دار در جریان است و هر چه حساسیت بازی‌ها بیشتر می‌شود، به همان مقدار نیز میزان حواشی افزایش می‌یابد.
چه کسی پاسخگوی چوب حراجی است که مدیران نالایق و بی‌کفایت فوتبال ایران به بیت‌المال زده‌اند؟ این اولین سؤالی است که بعد از بیخ پیدا کردن قرارداد بازیکنان و مربیان در فوتبال ایران مطرح می‌شود. سؤالی بی‌پاسخ که تاکنون هیچ مقام و مسئولی را به تکاپو نینداخته است، حتی نهاد‌های نظارتی که آخرین امید برای نجات فوتبال از چنگال مشتی مدیر بی‌کفایت هستند.
سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوب آهن در تلاش برای محق نشان دادن خود، بازیکنانش و دیگر تیم‌ها برای عقد قرارداد‌های چندین میلیاردی با آپشن‌های آنچنانی به تهدید رسانه و خبرنگار پرداخت و عنوان کرد که چنانچه حضور داشت برخورد بدی می‌کرد.
بازیکن استقلال در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال مورد توجه قهرمان سابق لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است.
ساپینتو به فیفا شکایت کرد!
ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق استقلال قصد دارد از این باشگاه به فیفا برای دریافت مطالباتش شکایت کند.