سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر می‌گوید ۳ گزینه برای سرمربی‌گری تیمش انتخاب شده و تا قبل از مسابقات جام حذفی سرمربی جدید شاهین انتخاب می‌شود.
ماشین سازی صفر - پرسپولیس یک
در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ماشین سازی از ساعت ۱۵ امروز در حالی به مصاف هم رفتند که این بازی پر حاشیه در نهایت با گل دقیقه ۱۰۰وحید امیری به سود پرسپولیس به پایان رسید.
تیم ملی فوتبال ۵ نفره آماده سکوی آسیایی و کسب سهمیه پارالمپیک
فوتبالیست‌های نابینای تیم ملی برای شرکت در اردوی آمادگی متصل به اعزام مسابقات قهرمانی آسیا تایلند بسر می‌برند.
یکی از ویژگی‌های دربی شماره ۹۰، عدم حضور دو بازیکنی است که نفرات شاخص همه دربی‌های سال‌های اخیر بودند.
پدر هواداری که در اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داد، گفت: این موضوع یک موضوع داخلی است و ربطی به رسانه‌های خارجی ندارد. آن‌ها می‌خواهند سوءاستفاده کنند. خارجی‌هایی که نشان می‌دهند ناراحت هستند، حتی از این اتفاقات خوشحال می‌شوند، چون می‌خواهند به نفع خودشان از آن استفاده کنند. از بی‌بی‌سی با من تماس گرفتند که بیا حرف بزن. من اصلاً سؤال‌هایشان را جواب ندادم. گفتم از شما دل‌سوزی نمی‌خواهیم.
گفت وگوی " جوان آنلاین" با بازیکن سابق پرسپولیس
تیم فوتبال پرسپولیس در دومین بازی خود در حالی اولین باخت فصل را برابر تراکتور متحمل شد که حواشی زیادی اطراف تیم پرسپولیس بوجود آمده و انتقادات زیادی درباره عملکرد کالدرون مطرح شده است.
مدیر بخش خاورمیانه‌ای شرکت آل‌اشپورت به نپوشیدن پیراهن برند این شرکت توسط دروازه‌بان‌های پرسپولیس و استقلال واکنش نشان داد.
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با وجودی که بازی اول تیم خود را به دلیل رفتار غیر ورزشی در فصل گذشته از دست داد باز هم با حرکتی دیگر حاشیه ساز شد.
آغاز لیگ برتر
بالاخره پس از کش و قوس فراوان نوزدهمین دوره لیگ برتر فردا با انجام ۴ مسابقه آغاز می‌شود که در بازی افتتاحیه پرسپولیس در تهران به مصاف پارس جنوبی می‌رود. در دیگر دیدار‌ها تراکتور تبریز میهمان نفت مسجدسلیمان است. در سیرجان، گل گهرپذیرای تیم نساجی مازندران است و در اصفهان شاگردان منصوریان با تیم ساپیا دیدار می‌کنند.
تیم ملی ایران بعد از ظهر امروز از ساعت ۱۵/۳۰ در ورزشگاه جام جهانی سئول در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی کره جنوبی می‌رود.
۲