دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با وجودی که بازی اول تیم خود را به دلیل رفتار غیر ورزشی در فصل گذشته از دست داد باز هم با حرکتی دیگر حاشیه ساز شد.
آغاز لیگ برتر
بالاخره پس از کش و قوس فراوان نوزدهمین دوره لیگ برتر فردا با انجام ۴ مسابقه آغاز می‌شود که در بازی افتتاحیه پرسپولیس در تهران به مصاف پارس جنوبی می‌رود. در دیگر دیدار‌ها تراکتور تبریز میهمان نفت مسجدسلیمان است. در سیرجان، گل گهرپذیرای تیم نساجی مازندران است و در اصفهان شاگردان منصوریان با تیم ساپیا دیدار می‌کنند.
تیم ملی ایران بعد از ظهر امروز از ساعت ۱۵/۳۰ در ورزشگاه جام جهانی سئول در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی کره جنوبی می‌رود.
مسئولان باشگاه استقلال در امارات با مدیر برنامه‌های پاتوسی وارد مذاکره شدند.
نقشه بازیکنان گالاتاسرای، عجیب‌ترین وقت‌کشی تاریخ فوتبال را رقم زد.
مثل خط الرسم استثنایی می‌ماند که در نخستین سال تحصیلی با تعجب یادش گرفتیم! خط الرسمی که نوشتن و خواندنش تفاوت داشت. می‌نوشتیم خواهر، می‌خواندیم خاهر. می‌نوشتیم خواستن، می‌خواندیم خاندن. می‌نوشتیم خواندن و می‌خواندیم خاندن!
جدایی مجید جلالی از تیم نساجی در پایان فصل از هم اکنون قابل پیش بینی است و این اتفاق محرز بعد از آخرین بازی این تیم در لیگ برتر رخ خواهد داد.
پس از ١٤ سال ساخته شد
سوارز و کوتینیو برای دومین بار از آنفیلد رفتند، یک بار برای فتح لیگ قهرمانان با بارسا و حالا پس از حذف شدن از لیگ قهرمانان با بارسا توسط همان تیمی که رهایش کردند!
در آستانه ناکامی مجدد لیورپول در کسب جام
قرمز‌های آنفیلد که حالا شانس خیلی کمی برای قهرمانی در لیگ برتر دارند و باید منتظر متوقف شدن سیتی در برابر برایتون باشند، همان قدر این امر را محال می‌دانند که صعود از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان را، آن هم بدون محمد صلاح!
در شرایطی که تیم نفت آبادان در جدال با سپیدرود گل خورده بود، یکی از تماشاگران نفت آبادان، فیروز کریمی را مورد هدف سنگ قرار داد.
۳