مهدی رحمتی بعد از تساوی تیمش مقابل تیم سایپا بدون حضور در رختکن استقلال از ورزشگاه آزادی خارج شد.
ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی مقابل استقلال در دربی ۸۹ مشخص شد.
به‌تازگی رئیس سازمان خصوصی‌سازی رقم ۵۰۰میلیارد تومانی را به‌عنوان قیمت پایه برای هر یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس تأیید کرده است.
گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ادامه دارد
انتخاب سرمربی جدید تیم ملی چالش مهمی است که این روز‌ها بازتاب‌های متفاوتی در رسانه‌های کشورمان داشته است. چالشی که فدراسیون فوتبال تلاش می‌کند آن را چراغ خاموش و به دور از هیاهو پیگیری کند، اما اخبار منتشر شده در نشریات داخلی و خارجی نام هروه رنار، مربی فرانسوی را سر زبان‌ها انداخته است.
تماشای بازی تیم امید فوتبال کشورمان در المپیک آرزویی است که در بیش از چهار دهه برای تحقق آن تلاش کرده‌ایم، اما از آخرین باری که به المپیک رفتیم ۴۴ سال می‌گذرد.
۴۴ سال از آخرین باری که فوتبال ایران موفق به حضور در المپیک شد می‌گذرد. ۴۴ سالی که گاه بدشانسی، گاه ناداوری و گاه عدم برنامه‌ریزی درست و حمایت نکردن مانع از حضور فوتبال ایران در المپیک شد.
واکنش پلیس به درگیری فرهاد مجیدی با مامور راهنمایی و رانندگی
فرهاد مجیدی شب گذشته بعد از بازگشت کاروان استقلال از اهواز و بازی با فولاد خوزستان، از فرودگاه مهرآباد به سمت منزلش در حرکت بود که با ایست ناجا متوقف شد. مجیدی که از درخواست مامور متعجب شده بود، اقدام به فیلمبرداری از صحبت‌های این ماموران کرد و درگیری لفظی طرفین بالا گرفت. حال پلیس راهور به این فیلم واکنش نشان داده و رفتار مأمور راهنمایی و رانندگی را تأیید کرده است.
سعيد احمديان
فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در حالی از هفته آینده آغاز می‌شود که سه دهه از آخرین قهرمانی یک باشگاه ایرانی در فوتبال آسیا می‌گذرد. هر چند سال گذشته پرسپولیس تا یک قدمی جام رفت...
نگاهی به شرایط تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا
ذوب‌آهن پس از آنکه علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی جدید روی نیمکت نشاند به رغم کسب نتایج ضعیف در لیگ برتر، موفق به گرفتن سهمیه آسیا هم شد.
بررسی علل ناکامی ۲۶ ساله باشگاه‌های ایران در آسیا در گفت‌وگوی «جوان» با علی‌اصغر مدیر روستا
پس از دو قهرمانی متوالی در لیگ ایران، درست زمانی که اذهان عمومی مشغول حذف ناعادلانه تیم ملی از رقابت‌های آسیایی ۱۹۹۲ به واسطه قضاوت ضعیف جمال شریف سوری بود، تیم جوان فیروز کریمی به فینال جام باشگاه‌های آسیا در منامه رفت و نگاه‌ها را به خود جلب کرد.
۵