صفحه دانشگاه
وزیر علوم گفت: احداث و توسعه خوابگاه‌های متاهلی دانشجویان در دستور کار دولت است.
تیک تاک که شبکه اجتماعی محبوبی در سراسر جهان است، اکنون از سوی دولت ها یک تهدید امنیتی به شمار می رود این در حالی است که ریشه این اتهامات در تنش های آمریکا با چین است.
هشتم اسفند سی‌و‌ششمین سالروز شهادت حاج حسین خرازی در سال ۶۵
هشتم اسفند ۱۳۶۵ عملیات کربلای ۵ آخرین مراحل خود را پشت سرمی‌گذاشت. تا آن زمان بسیاری از لشکر‌ها بار‌ها گردان‌های خود را بازسازی کرده بودند و شهدای زیادی در کل عملیات تقدیم شده بود. ۳۶ سال پیش در چنین روزی، حاج حسین خرازی در منطقه شلمچه بود. رزمندگانی که آن روز کنارش بودند، می‌گویند حاجی خسته به نظر می‌رسید و حرف‌هایش بوی وصیت می‌داد!
دهقانی فیروزآبادی تاکید کرد
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور گفت: معتقدیم تنها راهی که می‌توان کشور را اصلاح کرد، ارتقا داد و ایران را بالنده کرد، این است که از نخبگان در حکمرانی و مدیریت استفاده شود.
یک شرکت انگلیسی عینک هوشمند جدیدی طراحی کرده است که می‌تواند آنچه دیگران می‌گویند را به صورت متن جلوی چشمان شما بنویسد.
رتبه اول جهانی و مدال طلا در مرحله نهایی المپیاد زبان انگلیسی hippo۲۰۲۰ به نوجوان ایرانی رسید.
برای اولین بار
تیم اختراعات ایران برای اولین بار در چالش جهانی نواوری دانشگاه ام‌ای تی امریکا پذیرش شدند
شرکت پرتو فن پزشکی پردیس برای پاسخ به نیاز موجود در کشور در حوزه مواد ضدعفونی‌کننده، فناوری تولید ضدعفونی‌کننده حاوی کلوئید نانوذرات نقره بر پایه اتیلن گلیکول را توسعه داده است.
به منظور جبران کمبود کشور برای تامین سوخت‌های زیستی، گروهی از محققان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد با همکاری دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و دانشگاه شاهرود با استفاده از منابع چوبی زغال‌های زیستی را عرضه کردند.
بزرگ‌ترین کارخانه تولید ماسک جنوب غرب آسیا به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در شهرک صنعتی اشتهارد به بهره‌برداری رسید.