بخش حمل بار در این وانت بیشتر به کفپوش باکیفیت یک فروشگاه لوکس شباهت دارد تا مکانی که قرار است انواع و اقسام کالا‌ها را با آن حمل کرد!
دانشگاه شهید بهشتی به بهانه درآمدزایی به ولنگاری فرهنگی بها می‌دهد
هفته گذشته برنامه‌ای در تالار ابوریحان مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد که پس لرزه‌های آن همچنان ادامه دارد. برنامه‌ای که با هنجارشکنی و حضور افراد با پوششی به دور از شأن دانشگاه همراه بود.
برخورد مجلس، قوه قضائیه و نیروی انتظامی با جرائم و تخلفات علمی
بعد از اینکه قانون مقابله با تقلب علمی در مجلس شورای اسلامی تصویب شد، وزارت علوم با کمک نیروی انتظامی و قوه قضائیه به جدیت به این حوزه ورود پیدا کرد. در واقع خود وزارتخانه عملاً این قدرت را ندارد که بتواند اقدام ضابطی برای مقابله با این موضوع انجام دهد
دانشگاه‌های کشور در استفاده از نخبگان خارج از کشور از هم سبقت می‌گیرند
حدود ۵ هزار دانشمند ایرانی مقیم خارج از کشور در حوزه‌های مختلف مشارکت می‌کنند، ولی حدود هزار نفر به طور کامل به کشور برگشته‌اند. این افراد تاکنون ۶۰ استارت‌آپ راه انداخته‌اند و بیش از هزار نفر از فارغ‌التحصیلان ممتاز داخل در این استارت‌آپ‌ها الان مشغول کار هستند.
فیات از مدل ارتقا یافته‌ی ۱۲۴Spider برای سال ۲۰۱۹ رونمایی کرد. این خودرو تغییراتی جزئی در مقایسه با سال قبل تجربه کرده است.
فیات از مدل ارتقا یافته‌ی ۱۲۴Spider برای سال ۲۰۱۹ رونمایی کرد. این خودرو تغییراتی جزئی در مقایسه با سال قبل تجربه کرده است.
در نسخه‌های جدید ۲۰۱۹، شاهد رینگ‌های متفاوت هستیم و خودرو در سه رنگ جدید نیز در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. نیسان در سال ۲۰۱۴، نسل اول از مورانو‌های خود را تغییر داد و در اواخر سال ۲۰۱۸ به ارتقای آن پرداخت. مورانو در آن سال در هر دو بخش ظاهری و فناوری تحول یافت. با این وجود مورانو اصالت خود را حفظ کرده و همچنان شبیه نسل‌های قبل به نظر می‌رسد.
مطابق تازه‌ترین گزارش نظام رتبه‌بندی umultirank در بین برترین دانشگاه‌های جهان، اسامی ۱۹ دانشگاه ایرانی هم منتشر شده است. این نظام رتبه‌بندی با رویکردی چندبعدی مؤسسات آموزش عالی را رتبه‌بندی می‌کند.
دانشگاه علوم پزشکی تهران نسبت به دریافت شهریه دانشجویان افغانستانی تخلف می‌کند
دانشگاه علوم پزشکی تهران برخلاف سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی مطابق با مصوبات وزارتخانه‌های علوم و بهداشت رفتار نمی‌کند. یعنی از تمام دانشجویان غیرایرانی بدون توجه به آیین‌نامه مصوب، شهریه دلار آزاد دریافت می‌کند.
۲