قرنطینه شهر اصفهان در اختیار شورای شهر و یا استانداری نیست
کد خبر: 995651
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004B0t
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان:
پورمحمد شریعتی نیا گفت :عده ای پیشنهاد قرنطینه اصفهان را می دهند، این در حالی است که قرنطینه شهر اصفهان در اختیار شورای شهر و یا استانداری نیست ونیازمند مصوبه کشوری دارد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، پورمحمد شریعتی نیا در یکصدوهفدهمین جلسه علنی شورا اسلامی شهر، اظهار کرد : تقدیر و تشکر می کنم از فعالان جبهه مبارزه با کرونا که این روزها در بیمارستان ها و مراکز درمانی مشغول بوده و هستند و همچنین از ستاد مبارزه با کرونا استان که شبانه روز در حال فعالیت هستند .

وی با بیان اینکه امیدوارم تلاش ها به ثمر بنشیند و این ویروس شکست داده شود ، افزود: عده ای پیشنهاد قرنطینه اصفهان را می دادند این در حالی است که قرنطینه شهر اصفهان در اختیار شورای شهر و یا استانداری نیست نیازمند مصوبه کشوری است.

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: قطعا قرنطینه شهر اصفهان که در شاهراه حیاتی کشور قرار دارد کار بسیار دشواری است اما ستاد بحران استان مدام در حال برنامه‌ریزی برای کاهش تبعات کرونا در استان اصفهان است.

شریعتی نیا اضافه کرد : به پیشنهاد شورای شهر همچنین ستاد بحران استان اصفهان، مترو شهر اصفهان به دلیل تجمع و همچنین هوای زیرسطحی تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است تا انتقال ویروس کمتر اتفاق بیافتد.

وی در خصوص اتوبوسرانی و اتوبوس های واحد گفت: به دلیل اینکه موضوع رو سطحی است بهتر می توان آن را مدیریت کرد فعلا تصمیم به تعطیلی گرفته نشده است، اما شهروندان بدانند که هر تصمیمی که گرفته می شود قطعاً برای کاهش انتقال ویروس کرونا تلاش خواهد شد و مدیران شهری و مدیران استانی نیز تصمیماتی خواهند گرفت که بی‌شک به مصلحت شهر و شهروندان اصفهانی باشد.

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد : اگر جلسات شورای شهر در حال برگزاری است و همه اعضای شورای شهر نیز در آن شرکت می‌کنند به این دلیل است که به شهروندان پیام بدهیم که ما به عنوان منتخبین شما همه ساعت همه ثانیه و همه لحظه حتی در شرایط بحرانی نیز حضور داریم و به فکر شما هستیم و در کنار شما نیز خواهیم بود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار