روایت داریوش ارجمند از تاوان مخالفت با ادغام!
کد خبر: 994589
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ajl
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۹
داریوش ارجمند نسبت به برکناری سیدعباس عظیمی از مدیرعاملی موسسه هنرمندان پیشکسوت واکنش نشان داد.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: داریوش ارجمند با اشاره به اینکه از خبر برکناری آقای سیدعباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به عنوان مدیری خادم واقعاً متأسف شدم، نوشت: این دموکراسی که از آن دم می‌زنید این بود؟! آن هم در کشور جمهوری اسلامی ایران؟ آیا شنونده‌ای هست؟ من از هیچ شخص و مقامی باک ندارم که برای دفاع از حقوق هنرمندان پیشکسوت فریاد بزنم.

این بازیگر پیشکسوت در ادامه می‌نویسد: مگر این آقای عظیمی به عنوان مدیر چه کرده بود؟ اختلاس؟ دزدی؟ مگر جز خدمت از او چه دیدیم؟ کار شما عین ترور بود! کدام مدیر فرهنگی را اینگونه خادم، جهادی و انقلابی یافتید که همه از جان و دل او را دوست داشته باشند؟ او یک موسسه را فقط با یک کاغذ و با مخالفت‌های رنگ و لعابدار بدون هیچ (به معنای واقعی) تحویل گرفت و امروز برای رونق و پیشرفت و پول‌های این موسسه نقشه کشیده می‌شود؟! من از صفر تا صد در کنار او بودم، همه بودیم، یاری‌اش کردیم، امروز این موسسه برای نظام جمهوری اسلامی در حوزه داخلی و خارجی کسب آبرو کرده! البته اگر بفهمید!

ارجمند در ادامه آورده: روزی به وزیر وقت گفتم که یک چادر از هلال احمر بگیرید و برای دفتر موسسه هنرمندان در یکی از پارک‌های تهران نصب کنید تا دلمان خوش باشد که یک دفتر داریم! امروز ساختمان داریم، استودیوی موسیقی، استودیوی سینمایی، گالری، سالن اجتماعات، سالن جلسات و از همه مهم‌تر اعتبار و مقبولیتی که عملاً موجب افتخار است. در این اوضاع و احوال خراب اقتصادی! به مدیری که موسسه‌ای بدون بدهی و معضلات جاری را با تدبیر اداره می‌کند، اینگونه جایزه می‌دهند؟

اگر این مدیر جزو افتخارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نباشد! که فاتحه حوزه فرهنگ را باید خواند! شاید دوستان خود را به خواب زده‌اند! وظایف هیئت امنا و هیئت مدیره موسسه چیست؟ شما در قبال نظر جمعی هنرمندان پیشکسوت پاسخگو هستید یا...؟ این سید اولاد پیغمبر فخر حوزه فرهنگ و هنر و هنرمندان پیشکسوت است، مانند یک فرزند مهربان، او که در حرمت کردن کم نگذاشت و نمونه‌ای از یک مدیر خلاق، با وجدان، سالم و مردم‌دار و نجیب است و می‌تواند الگو باشد! امروز باید به خاطر این دستاورد‌ها و کسب رضایت بیش از ۹۰۰ هنرمند تراز اول کشور از دست رئیس‌جمهور به او نشان خدمت می‌دادند، ولی بالعکس با نمک‌نشناسی بدخواهان او را از خدمتگزاری کنار می‌گذارند! ما را چه می‌شود؟ اینگونه می‌خواهید این مملکت را از مشکلات نجات دهید؟
برچسب ها: داریوش ارجمند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار