زورگیری در پوشش مسافربر
کد خبر: 994012
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AaS
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
دو مجرم سابقه‌دار که در پوشش مسافربر زورگیری می‌کردند بازداشت شدند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، تحقیقات برای بازداشت دو سارق زورگیری از تیرماه امسال به جریان افتاد. یکی از شاکیان به مأموران کلانتری‌۱۲۶ تهرانپارس گفته‌بود که ساعت‌۵:۳۰ نوزدهم تیرماه از تهرانپارس به مقصد میدان رسالت در صندلی جلو سوار یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ نوک مدادی شدم، در مسیر به راننده و فرد دیگری که در عقب خودرو نشسته‌بود مشکوک شدم و در چهار‌راه سراج از راننده خواستم توقف کند که پیاده شوم. راننده، اما بدون توجه به درخواستم در‌های خودرو را قفل کرد. همان لحظه مردی که در صندلی عقب سوار بود چاقویی روی پهلویم گذاشت و خواست که ساکت باشم. سارقان در محلی خلوت پول و اموالی که همراهم بود، سرقت کردند و من را از ماشین بیرون انداخته و گریختند.

تحقیقات کارآگاهان پایگاه‌چهارم پلیس‌آگاهی بعد از بررسی دوربین‌های مداربسته سبب شد تا یکی از سارقان که مجرم سابقه‌داری به نام حسن بود شناسایی شود. بررسی سوابق متهم ۳۱‌ساله نشان داد که او از مجرمان حرفه‌ای است که قبلاً به اتهام خرید و فروش مواد مخدر بازداشت شده و به زندان افتاده‌است. بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که مأموران پلیس مخفیگاه حسن را در محله افسریه شناسایی کردند. مأموران پلیس سرانجام ۲۸‌مردادماه متهم را که سوار بر یک خودروی پاترول سرقتی در حال خارج شدن از محل بود، بازداشت کردند.

حسن در بازجویی‌ها به زورگیری با همدستی دوست ۲۹‌ساله‌اش مصطفی اعتراف کرد. او همچنین گفت که خودروی پاترول را مدتی قبل در شهرستان پردیس سرقت کرده‌است. با اطلاعاتی که حسن در اختیار پلیس گذاشت همدست او هم بازداشت شد و به سرقت‌اعتراف کرد. سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، رئیس پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی پایتخت گفت: دو متهم با کامل شدن تحقیقات روانه زندان شدند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار