كسب رتبه برتر دانشگاه كاشان در سامانه ايرانداك
کد خبر: 993978
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AZu
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
معاون پژوهشي و فناوري دانشگاه كاشان خبر داد
معاون پژوهشي و فناوري دانشگاه كاشان گفت: دانشگاه كاشان از دانشگاه هاي برگزيده سال تحصيلي ۱۳۹۷-۱۳۹۸ در ثبت و همانندجويي پايان نامه ها، رساله ها، و پيشنهاده ها انتخاب شد.

دكتر مجيد منعم زاده افزود: دانشگاه كاشان با ثبت يك هزار و 24 پايان نامه و رساله (پارسا) و پيشنهاده (پروپوزال) در سال تحصيلي 98-97 در (منطقه آمايش 6) رتبه دوم و سوم را كسب كرده است.

وي خاطر نشان كرد: اين دانشگاه با 619 پايان نامه و رساله رتبه سوم و با 585 پيشنهاده رتبه دوم را دربين دانشگاه و مؤسسات آموزش عالي وابسته به وزارت عتف كسب كرده است.

معاون پژوهشي و فناوري دانشگاه كاشان با اشاره به اينكه اين سامانه به منظور پيشگيري و مقابله با تقلب در تهيه آثار علمي ايجاد شده است، افزود: برپايه قانون پيشگيري و مقابله با تقلب در تهيه آثار علمي مصوب مجلس شوراي اسلامي، همه دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، و مؤسسه هاي آموزش عالي، پژوهشي و فناوري بايد تمام متن پيشنهاده ها (پروپوزال ها)، پايان نامه ها و رساله هاي دانشجويان تحصيلات تكميلي خود را كه بدون طبقه بندي هستند در سامانه هاي پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران (ايرانداك) ثبت، تاييد و آن ها را همانندجويي كنند.

اين سامانه در نشاني TIK.IRANDOC.AC.IR در دسترس همگان است

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی