راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در صورت لزوم در کاشان
کد خبر: 993972
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AZo
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در این منطقه در صورت لزوم خبر داد.

دکتر سید علیرضا مروجی اظهار داشت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مقابله با کرونا منطقه کاشان یک بیمارستان صحرایی با همکاری سپاه پاسداران برپا می شود.
وی با اشاره به اینکه شرایط ایجاد این بیمارستان فراهم شده است تصریح کرد: بیمارستان شهید بهشتی کاشان در زمان حاضر با تخت‌های موجود کافی است اما برای رفاه حال بیشتر افراد مراجعه‌کننده و همچنین برای آسایش، آرامش و همچنین ارایه خدمات بهتر به آنها پیش‌بینی شده است.
رئیس دانشگاه ادامه داد: به علت نزدیکی این شهرستان با کانون اولیه بحران کرونا، از روزهای نخست تلاش شد تمهیداتی برای آن اندیشیده شود و بلافاصله ستاد پیشگیری از کرونا در منطقه تشکیل شد.
گفتنی است: بیماری کرونا ۲۰۱۹ (COVID-۱۹) نخستین‌بار در ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۵۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.
این بیماری قابل پیشگیری است و با مشارکت شهروندان و این راهکارهای ساده مانند شست و شوی مکرر دست‌ها با صابون، استفاده از ماسک و تعویض به هنگام آن، مصرف مایعات گرم، دست ندادن و روبوسی نکردن با دیگران، خودداری از تماس دست با چشم‌ها، بینی و دهان، حفظ فاصله یک و نیم متری با افراد بیمار و ماندن بیماران در خانه می‌توان از میزان شیوع و ابتلای ویروس کرونا جلوگیری کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی