اول پرداخت حقوق کارکنان نه اعضای شورا
کد خبر: 989050
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049IQ
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
پرداخت حقوق شهرداری تبریز با مشکل مواجه شده است
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت :متاسفانه پرداخت حقوق همکاران شهرداری با مشکل مواجه شده است هنوز سازوکاری برای پرداخت حقوق کارمندان شهرداری وجود ندارد.

محمدحسن اسوتچی  در جلسه شورای شهر تبریز اظهار داشت: به حمدالله شورای پنجم نسبت به سال‌های گذشته براساس تجربیات و ترکیبی از افراد اندیشمند و افرادی که افتخارات دوران دفاع مقدس را دارند و فرزند شهید هستند و حضور یکی از جانبازان جنگ تحمیلی ۸ ساله موجب تفاوت این شورا با سایر دوره ها شده و نشانگر این است که با هدف اصلاحات تشکیل یافته است.

 وی اضافه کرد: کار‌های بزرگی در حال انجام است و برای پیشرفت در تبریز نباید کارهای کوچک ‌را از یاد برد چراکه همین کار‌های کوچک‌ کارهای بزرگ را نیز تحت الشعاع قرار می‌دهد.

اسوتچی گفت: احصا حق و حقوق شهروندانی که شهرداری نسبت به تملک املاک آنها را اقدام کرده اند و همچنین حق و حقوق پیمانکاران و کارمندان باید رعایت شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه  پرداخت حقوق همکاران شهرداری با مشکل مواجه شده است هنوز سازوکاری برای پرداخت حقوق کارمندان شهرداری وجود ندارد.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز کمک به مردم سیستان و بلوچستان یا سایر شهر ها بسیار کار خوبی است اما پرداخت حقوق کارکنان زحمتکش شهرداری را نیز باید در اولویت قرار داد چراکه آنها نزدیک تر و لازم تر هستند.

اسوتچی تصریح کرد: اگر در خانه نان وجود نداشته باشد اول پدر خانه از خود گذشتگی می‌کند در مدیریت نیز  مدیر باید ابتدا حقوق کارکنان را پرداخت کند. نه اینکه اول حقوق اعضای شورا پرداخت شود و خبری از پرداخت حقوق کارکنان شهرداری نباشد.

وی ادامه داد: شهرداری با پرداخت به موقع حقوق کارکنان از تشویش فکری کارکنان جلوگیری کند.

اسوتچی اظهارداشت: حقوق زحمتکش ترین افراد دیرتر از حقوق افراد که بالا است پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: باید به معیشت کارکنان توجه شود چراکه اگر از سر بی‌نیازی اقدام به فعالیت‌های دیگر کند ما در شورا مسئول هستیم.

اسوتچی اضافه کرد: امیدواریم ایرادات گذشته در شهرداری تکرار نشود و حقوق کارکنان در زمان مشخص پرداخت شود.

برچسب ها: حقوق ، شهرداری ، پرداخت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار