مفسدان اقتصادی ستون پنجم دشمن هستند
کد خبر: 977229
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046Dl
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۰
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:
خوشبختانه شمشیر عدالت از سوی قوه قضائیه بلند شده است. ممکن است برخی هم از مقابله با فساد بدشان بیاید ولی باید با مفسدان اقتصادی مقابله قاطع، شفاف، به موقع و به دور از سیاسی کاری کرد. با هر مفسدی در هر مقامی باید برخورد و در این زمینه نباید دوقطبی سیاسی ایجاد کرد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش میزان، غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور روز گذشته در چهارمین کنفرانس ملی پدافند غیرعامل با اشاره به اینکه امروز درگیر یک نزاع جدی با امریکا هستیم، اظهار کرد: در دو سال اخیر فاصله خاکریز بین ایران و امریکا کم شده و به هم نزدیک شدند. رویکرد امریکا جنگ ترکیبی است یعنی همه مؤلفه‌های قدرت خود را علیه ما به کار گرفته است.

وی ادامه داد: این جنگ ترکیبی و هوشمند در عرصه‌های مختلف است. این جنگ براساس نقاط ضعف طرف مقابل تنظیم می‌شود. در مقابل این هجمه سه رویکرد در سال ۹۷ در برابر ما بود یعنی مذاکره، وادادگی و مقاومت. رهبری معظم انقلاب اسلامی فرمودند رویکرد مقاومت فعال را دنبال کنیم و اشاره کردند نه جنگ می‌شود و نه مذاکره. استراتژی مقاومت فعال یعنی استفاده هم افزا از همه مؤلفه‌های قدرت خود علیه دشمن.

سردار جلالی همچنین تصریح کرد: ما در عرصه نظامی توانستیم پاسخ قاطعی به دشمن بدهیم و پهپاد رادارگریز دشمن را ساقط کنیم. با این پاسخ، بازدارندگی جدید در منطقه ایجاد شد. امریکا به این نتیجه رسید که قادر نیست هیچ پاسخ نظامی به ایران بدهد. کشور‌های مرتجع منطقه هم متوجه شدند که امریکا توان دفاع از خودش را ندارد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه باید استراتژی واحدی برای مقاومت ایجاد کنیم، گفت: همه مسئولان و مردم باید فهم دقیقی از استراتژی مقاومت فعال داشته باشند و با دقت بالا به آن عمل کنند. نیرو‌های مسلح، دستگاه‌های اجرایی و حاکمیتی و مردم به صورت هماهنگ این استراتژی را اجرا کنند، زیرا ما در چند لایه با دشمن درگیر هستیم. از سویی کسی حق ندارد این استراتژی ملی را برهم بزند. کسی که آگاهانه این کار را انجام دهد به کشور خیانت کرده است. در این راستا نباید منافع ملی را فدای منافع جناحی و حزبی کنیم. امنیت ملی یعنی امنیت کل کشور. در این استراتژی، عناصر باید هم افزا باشند نه اینکه ضد هم کار کنند.

سردار جلالی با بیان اینکه مفسدان اقتصادی ستون پنجم دشمن هستند، تأکید کرد: دفاع از سفره و معیشت مردم باید در اولویت باشد و سیستم هوشمندی برای حمایت از اقشار مختلف مردم داشته باشیم. از سویی باید با مفسد، فاسد و مفسده مقابله کرد. خوشبختانه شمشیر عدالت توسط قوه قضائیه بلند شده است. ممکن است برخی هم از مقابله با فساد بدشان بیاید ولی باید با مفسدان اقتصادی مقابله قاطع، شفاف، به موقع و به دور از سیاسی کاری کرد. با هر مفسدی در هر مقامی برخورد کرد و در این زمینه نباید دوقطبی سیاسی ایجاد کرد.
برچسب ها: مفسدان اقتصادی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار