جشنواره "کتاب سازی کودک" در ۴ مدرسه منتخب برگزار می شود
کد خبر: 977101
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046Bh
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
رییس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان:
در این مسابقه قرار است وسایلی مثل خرده پارچه، سنگ، وسایل تزیینی در اختیار دانش آموزان قرار گیرد تا آن ها از ماهیت تفریحی که در ذهن خودشان است کتاب بسازند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، در روزگار پیشرفت های چشم گیر بشر در عرصه های دانش و نوآوری و فرهنگ، کتاب نه تنها اهمیت خود را از دست نداده، که گسترده تر و تازه تر شده است، اما باید دانست نه داشتن يک كلكسيون از رمان‌های نامدار در كتابخانه و نه هر هفته به شهر كتاب رفتن نمی تواند از دانش آموزان يک كتابخوان حرفه‌ای بسازد و کتابخوان کردن آن ها باید با روش های خلاقانه صورت گیرد.

رییس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: جشنواره "کتاب سازی کودک" از ۱۸ تا ۲۳ آبان در ۴ مدرسه منتخب منطقه ۳ شهرداری اصفهان برگزار می شود.

نفیسه گلشیرازی با بیان اینکه این مسابقه قرار است در مدارس منتخب مناطق دیگر هم برگزار شود، اظهار داشت: در این مسابقه قرار است وسایلی مثل خرده پارچه، سنگ، وسایل تزیینی در اختیار دانش آموزان قرار گیرد تا آن ها از ماهیت تفریحی که در ذهن خودشان است کتاب بسازند.

وی افزود: اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان قرار است در جشنواره  "کتاب سازی کودک"، نظرات دانش آموزان به تفریح را بداند تا با توجه به آسیب های اجتماعی که در خانواده ها وجود دارد و افکار مخربی را در بچه ها به وجود می آورد، جهت فکری آن ها را تغییر دهد و به سمت بازی های سالم که بهترین تفریح است، سوق دهد.

وی با بیان اینکه این برنامه توسط اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و اداره فرهنگی اجتماعی منطقه ۳ شهرداری اصفهان با همکاری موسسه راه نبوغ اجرا می شود، تصریح کرد: مربیان موسسه راه نبوغ همراه با وسایل به مدارس منتخب می روند ولی به دانش آموزان ایده نمی دهند بلکه به آن ها کمک می کنند تا ایده هایشان جهت دار شود و بعد از آن برای کتاب عنوان انتخاب می کنند.

رییس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در پایان گفت: این آثار توسط هیات داوران، بررسی می شود و بهترین آثار توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان چاپ می شود.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار