آمارنامه شهر اصفهان با ۴۲۰۰ داده اطلاعاتی تهیه شد
کد خبر: 976266
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045yE
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان از تهیه و تدوین آمارنامه شهر اصفهان برای یازدهمین سال متوالی خبر داد و گفت: این آمارنامه با همکاری ۶۰ ارگان و در قالب ۴۲۰۰ داده اطلاعاتی تهیه شده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،قدرت اله نوروزی در اولین نشست سالانه آمار و برنامه ریزی در مدیریت شهری که با حضور رئیس مرکز آمار ایران، اعضای شورای شهر، نمایندگانی از کلانشهرها و جمعی از مدیران شهری و استانی در حوزه آمار و برنامه ریزی برگزار شد، اظهار کرد: این نشست برای اولین بار در این سطح برگزار می شود و قرار است با ارائه نظرات کارشناسی در حوزه آمار و برنامه ریزی امکانی فراهم شود تا شهرداری ها بتوانند براساس واقعیات آماری راه درست را برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان پیدا کنند.

وی با تاکید بر اینکه فقدان برنامه ریزی سبب بی نظمی و فاصله گرفتن از اهداف تعیین شده می شود، گفت: برنامه ریزی اساس همه اقداماتی است که در یک سازمان اجرایی می شود و ما را به مدیریت شایسته می رساند.

شهردار اصفهان بیان کرد: شهر از مصنوعات شکل گرفته است و دست بشری چنان در ایجاد این مصنوعات دخالت دارد که باید با توجه به موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برنامه ها را تدوین کرد تا بتوان خدمات بهتری به مردم ارائه داد.

وی با اشاره به اینکه اگر شهر را به عنوان یک موجود پیچیده بخواهیم مدیریت کنیم باید برنامه داشته باشیم و اصلی ترین پایه برنامه ریزی، آمار است، گفت: شهرداری اصفهان در سال های گذشته برنامه ریزی های خوبی در این عرصه داشته و تلاش می کند به سوی برنامه ریزی مدرن حرکت کند.

نوروزی افزود: رویکرد برنامه 1405 سنجش پذیری و نتیجه محوری است وبا برنامه ریزی می توان منابع مهم شهر را به طور موثر هدایت کرد. وما نمی توانیم بدون برنامه کیفیت خدمات را افزایش داده و هزینه را کاهش دهیم و از فرصت ها به نحو شایسته استفاده کنیم.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار