داریوش ارجمند: «حشمت فردوس» گمشده جامعه ما است
کد خبر: 976173
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045wj
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
بازیگر سریال «ستایش ۳» گفت: بازخورد‌ها نشان می‌داد که مردم علاقه ویژه‌ای به شخصیت «حشمت فردوس» دارند، زیرا ویژگی‌های خاص و به نوعی شباهت‌های ویژه‌ای با پدر بزرگ‌ها دارد، این برای جامعه امروز جذاب و دلپذیر بوده است.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: داریوش ارجمند بازیگر نقش حشمت فردوس، پیرامون بازی در سریال «ستایش ۳» گفت: سریال ستایش دارای محتوا و مضمونی پر بار بود، در عین حال نویسنده با ذکاوت و هوشمندی ظرایف اجتماعی خاصی را مطرح کرده و بار دیگر تحول و زندگی انسان‌ها را در قالب دیالوگ‌های موشکافانه مطرح کرده بود، این امر در انتخاب من برای کاراکتر‌هایی همانند «حشمت فردوس» تاثیرگذار است.

وی نقش نگارش متن در تولید یک سریال جذاب و مخاطب پسند را مورد بررسی قرار داد و تاکید کرد: وقتی متنی ارزشمند، قوی و خوب به بازیگر داده می‌شود نمی‌توان آن نقش را خوب بازی نکرد و در عین حال متن‌های سطحی را هم نمی‌توان خوب بازی کرد، من با نویسندگان بسیاری کار کرده‌ام، اما معتقدم بستر یک نقش موفق را متن خوب رقم می‌زند لذا از محتوا و متن‌ها خوب دفاع می‌کنم. زیرا معتقدم من سهام دار فرهنگی هر نقشی که بازی می‌کنم هستم.

وی پیرامون شخصیت «حشمت فردوس» در سریال «ستایش ۳» بیان کرد: فردوس شخصیتی منقضی و گمشده در فرهنگ ما است، این آدم‌ها در فرهنگ ما گم شده و یا بسیار کم رنگ شده‌اند. بازخورد‌ها نشان می‌داد که مردم علاقه ویژه‌ای به این شخصیت دارند، زیرا ویژگی‌های خاصی دارد و به نوعی شباهت‌های ویژه‌ای با پدر بزرگ‌ها دارد، این برای جامعه امروز جذاب و دلپذیر بوده و در حقیقت حشمت فردوس شخصیت گمشده امروز جامعه ما است.

وی پیرامون بازخورد‌های مردم از نقش «حشمت فردوس» در جامعه اظهار کرد: این فرد نمایانگر شخصیت انسان‌های زحمت‌کش است و برای مردم جایگاه خاصی دارد. آنچه برای مردم جذابیت دارد سبک زندگی این فرد است یاد‌آوری شخصیت این تیپ افراد در ذهن انسان‌های که سن و سالی از آنان گذشته بازگشت به گذشته است این همان چیزی است که مخاطب به آن علاقه دارد، موضوعی که در زندگی جامعه امروزی دیگر فراموش شده و دیده نمی‌شود.

وی با اشاره به نقش محمد که «مهدی سلوکی» آن را در سریال «ستایش ۳» ایفا کرد خاطرنشان کرد: شخصیت محمد در سریال «ستایش ۳» کاراکتری است که باید مورد توجه جوانان باشد و آنان باید بی‌آموزند که تجربه افراد سالمند و با تجربه ارزشمند است، جوانان امروز باید بدانند که احترام به بزرگتر‌ها ارزشمند و در زندگی کاربردی است.
منبع: ميزان
برچسب ها: داریوش ارجمند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار