مدت‌ها تور اطلاعاتی برای «زم» پهن شده بود
کد خبر: 973882
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045Lm
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵
وزیر کشور در حاشیه جلسه دولت:
سرويس سياسی جوان آنلاين: وزیر کشور با بیان اینکه این حق نیرو‌های امنیتی است که امنیت را تحت هر شرایطی حفظ کنند، گفت: هر کسی در حوزه نفوذ و جاسوسی در کشور ضربه می‌زند باید با او برخورد کنیم.
به گزارش مهر عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور روز گذشته در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به مدیریت مراسم اربعین، اظهار کرد: الحمدلله این مدیریت خوب شکل گرفته است و تردد در مناطق مرزی، به خصوص در داخل کشور عراق از سرعت و سهولت خوبی برخوردار شده است.

وی افزود: خوشبختانه سه روز است که خروج و ورود ما به یک توازن رسیده و روز گذشته ورودی به کشور دو برابر خروجی بوده است یعنی ۱۰۳هزار نفر از کشور خارج و در مقابل ۲۳۰هزار نفر وارد شدند.
رحمانی‌فضلی افزود: اگر همین روند ادامه پیدا کند، در مراجعه زائران به کشور هیچ مشکلی پدید نمی‌آید هرچند ما از سه روز قبل، اتوبوس‌ها و وسایل نقلیه بسیاری را در مرز‌ها به خصوص در منطقه مهران مستقر کردیم.

وزیر کشور گغت: تا الان ما توانسته‌ایم حدود ۳۵میلیون وعده غذایی را که عمدتاً از نذورات مردم است توزیع کنیم و حدود ۷ هزارو ۵۰۰ نفر را در مناطق مختلف اسکان داده‌ایم.
وی با اشاره به تدابیر امنیتی در مرز‌های غربی کشور، گفت: خوشبختانه در مرز خسروی به دلیل اینکه اولین سال بازگشایی آن بود و نگرانی‌هایی وجود داشت، با همکاری بسیار خوب دولت و نیرو‌های نظامی عراق با هیچ مشکلی مواجه نشدیم.

رحمانی‌فضلی با اشاره به انتخابات پایان سال، گفت: فعالیت‌ها در این خصوص متناسب با تقویم انتخاباتی خیلی خوب پیش می‌رود و هماهنگی‌های لازم در همه حوزه‌ها وجود دارد.
وزیر کشور با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیکی، گفت: دستگاه‌های احراز هویت که صحت عمل در نحوه رأی‌گیری را تا ۹۰درصد به ما اطمینان می‌دهد، مورد تأیید شورای نگهبان قرار گرفته است و ما دنبال این هستیم که این فرآیند را در سراسر کشور اعمال کنیم، البته در ۱۴۰شهر هم مقرر شده که شمارش و اخذ آرا هم به صورت الکترونیکی برگزار شود.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری «روح‌الله زم» گفت: از مدت‌ها قبل روی سوژه روح‌الله زم تور اطلاعاتی پهن شده بود.
رحمانی‌فضلی با بیان اینکه این حق نیرو‌های امنیتی است که امنیت را تحت هر شرایطی حفظ کنند، گفت: این موضوع باید درسی باشد برای همه دستگاه‌ها و افرادی که به عنوان معاند و مخالف دست به اقداماتی علیه امنیت ملی کشور ما می‌زنند.
رحمانی‌فضلی افزود: هر کسی در حوزه نفوذ و جاسوسی در کشور ضربه می‌زند باید با او برخورد کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار