یکی از ارکان اصلی آموزش های اجتماع محور، تربیت است
کد خبر: 972510
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044ze
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
رییس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی شهرداری اصفهان:
مسعود مهدویان فر گفت : یکی از ارکان اصلی آموزش های اجتماع محور تربیت مربیان و تسهیلگران محلی است که به همین دلیل به جای اینکه به صورت کلی آموزش های شهروندی در شهر صورت گیرد تصمیم بر آن شد که در محله ها نیازگر، تسهیلگر و مربی محلی تربیت شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، رییس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: یکی از ارکان اصلی آموزش های اجتماع محور تربیت مربیان و تسهیلگران محلی است که به همین دلیل به جای اینکه به صورت کلی آموزش های شهروندی در شهر صورت گیرد تصمیم بر آن شد که در محله ها نیازگر، تسهیلگر و مربی محلی تربیت شود.

مسعود مهدویان فر بیان داشت : تسهیلگر و مربی اجتماع محور سبب می شود با مشارکت مردمی، برنامه ریزی در راستای بهبود وضعیت زندگی در محلات صورت بگیرد و مربیان و تسهیلگران اینگونه به انجام فعالیت در جهت منافع خودشان احساس تعلق می کنند و سبب پیشبرد تصمیم گیری ها در رفع نیاز شهروندان در محلات می شوند.

وی با بیان اینکه دوره هایی برای آموزش این تسهیلگران برگزار خواهد شد که بعدا اطلاع رسانی می شود، تصریح کرد: اکنون در این مرحله بانک اطلاعاتی علاقه مندان برای شرکت در این دوره ها تکمیل و در آینده توانمندی های لازم در آن ها ایجاد می شود.

وی گفت: علاقه مندان برای شرکت در فراخوان بانک اطلاعاتی مربیان و تسهیلگران محله محور جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید حداقل مدرک کارشناسی ارشد رشته های روانشناسی، مشاوره، علوم تربیتی، مددکاری اجتماعی و جامعه شناسی در تمام گرایش ها را داشته باشند.

مهدویان فر با بیان مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این فراخوان بیان کرد: کپی شناسنامه صفحه اول و دوم و کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی، کپی مدارک آموزش و دوره های آموزش مرتبط و 2 قطعه عکس 4*3 از جمله  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام است.

رییس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه شرکت در این فراخوان رایگان است، خاطرنشان کرد: افراد واجد شرایط از 5 تا 20 مهرماه برای ثبت نام به مرکز تخصصی خانواده واقع در خیابان آبشار اول مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 36619392 و 36616738 تماس حاصل کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار