دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان آماده پذیرش دانشجو در سال 98
کد خبر: 966822
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Vu
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان:
ظرفیت پذیرش دانشجو در مهر 98، حدود 26 هزار دانشجو است که 15 هزار 690نفر در مقطع کاردانی و 10 هزار و 465 نفر مقطع کارشناسی پذیرش می شوند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان،سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان گفت: 31 مرکز فعال دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان آماده پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی برای سال تحصیلی 98 هستند.

مهدی قیصری ، اظهار کرد: ثبت نام پذیرش دانشجو برای سال جدید در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان  در مقطع کاردانی آغاز شده و ثبت نام دوره‌های کارشناسی نیز از 2  شهریورماه آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان 31 مرکز آموزش علمی کاربردی فعال در سطح استان دارد، گفت: در پذیرش مهر 98، تعداد 150 رشته کاربردی مهارتی وجود دارد که از این رشته ها، تعداد 105 کد رشته محل مربوط به مقطع کارشناسی و 226 کد رشته محل در مقطع کاردانی خواهد بود.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان با بیان اینکه در مقایسه با سال گذشته، 16 درصد افزایش کد رشته محل وجود داشته است، در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجو در سال جاری گفت: ظرفیت پذیرش دانشجو در مهر 98، حدود 26 هزار دانشجو است که 15 هزار 690نفر در مقطع کاردانی و 10 هزار و 465 نفر مقطع کارشناسی پذیرش می شوند.

قیصری با بیان اینکه این دانشجویان می توانند در 376 کد رشته محل این دانشگاه ثبت نام کنند، افزود: 48 کد رشته محل مهارتی جدید در مقطع کاردانی و کارشناسی اضافه شده است.

وی از ارتقای کیفی وضعیت سطح بندی مراکز آموزشی علمی کاربردی استان اصفهان خبر داد و گفت: سال گذشته تنها 2 مرکز آموزش علمی کاربردی استان اصفهان دارای سطح 2 در ارزیابی های علمی کاربردی مرکز بودند که خوشبختانه امسال 11 مرکز در استان در سطح 2 قرار دارند.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان افزود: علاقه مندان به تحصیل در رشته های مختلف مهارتی در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار