آمریکا و اروپایی‌ها راهی جز پذیرش شکست در برابر ایران ندارند
کد خبر: 966084
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043K0
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
سردار غلامرضا سلیمانی:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا و اروپایی‌ها باید بدانند راهی جز پذیرش شکست و نابودی در برابر ایران ندارند.
سرویس سیاسی جوان آ‌نلاین: سردار غلامرضا سلیمانی ظهر امروز شنبه در مراسم بزرگداشت سالروز شکست حصر پاوه اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی پیروزی جهان اسلام بود و بارقه‌های امید را در بین ملت‌های مسلمان برای خارج شدن از زیر یوق و سلطه حکومت‌های وابسته که مانع پیشرفت آن‌ها بودند زنده کرد.

وی افزود: پیروزی انقلاب تحولی بزرگ در دنیا و در جهان اسلام است که باعث شده دنیای استکبار و آمریکا و رژیم صهیونیستی که منافع آن‌ها زیر سایه پیروزی انقلاب به خطر افتاده بود به میدان بیایند و از تمام امکانات خود برای متوقف کردن انقلاب بهره گیرند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نحوه برخورد غرب در قرون گذشته نشان می‌دهد همیشه دولت‌های غربی با روش‌های استعمارگرانه و سلطه جویانه و خصمانه با ملت‌های مسلمان برخورد کرده اند و از غرب و اروپایی‌ها چیزی جز مداخله و برخورد خصمانه، اشغال و چپاول در قبال کشور‌های مسلمان چیزی ندیدیم.

سردار سلیمانی گفت: انقلاب پایان یافتن این مداخلات و غارت و استثمار ملت‌های مسلمان محسوب می‌شود و بعد از انقلاب شاهد گشوده شدن یک جبهه بزرگ در مقابل انقلاب و مردم ایران بودیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بعد از انقلاب ما به دنبال سر و سامان به خلا‌های های باقیمانده رژیم گذشته بودیم، اما جبهه استکبار فتنه‌ها و توطئه‌ها را به اجرا گذاشت.

سردار سلیمانی افزود: اگر امروز در این مکان هستیم و اربعین آن حادثه بزرگ را جشن میگیریم باید از زوایای مختلف این حادثه را بررسی کنیم و حادثه پاوه یک حادثه در جغرافیای پاوه نبود بلکه به وسعت جهان اسلام بود و شکست حصر پاوه نقطه انتقال فرهنگ مقاومت، ایثارگری و فداکاری محسوب می‌شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: سه ضلع رهبری، مردم و مدافعان توانستند حادثه‌ای را رقم بزنند که امروز جهان اسلام با بهره گیری از آن پیروز‌های بزرگی را در جبهه مقاومت در کارنامه خود رقم زده است.

وی گفت: امروز هم امام خامنه‌ای و مردم عزیز ایران، کرمانشاه و پاوه مقاوم به همراه مدافعان جهان اسلام یک جبهه واحد را در برابر دنیای استکبار در کنار سایر مسلمانان تشکیل دادند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه اگر از حماسه پاوه در سال ۵۸ صحبت می‌کنیم باید در نظر داشته باشیم این جبهه همچنان پیروزی‌ها را رقم می‌زند، عنوان کرد: امروز دنیای استکبار و آمریکایی‌ها که در مقابل ایران مانع تراشی و در مقابل انقلاب اسلامی ایستادگی می‌کنند باید بدانند راهی جز پذیرش شکست و نابودی را نمی‌توانند در برابر خود داشته باشد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کشور ما امروز در بعد حقوقی یک مردم سالاری و قانون اساسی مترقی دارد و در بعد فرهنگی نیز یک گفتمان سازی تعالی بخش و عدالت گرا دارد.

سردار سلیمانی گفت:در بعد اقتصادی نیز علی رغم سیاست تحریم خصمانه امریکایی‌ها و هم پیمانانش درجنگ تمام عیار اقتصادی ایران تمام زیرساخت‌ها را برای پیروزی در اختیار دارد.

وی تصریح کرد: این‌ها همه دستاورد‌های حماسه پاوه است و اگر آن روز این ایستادگی رقم نمی‌خورد معلوم نبود امروز در چه جایگاهی بودیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: حماسه پاوه به عنوان نگین انگشتری جبهه‌های مقاومت به فرماندهی پیش قراول جبهه‌ها شهید چمران و پشتیبانی مردم و فرمان تاریخی امام رقم خورد و صفحه‌ای پرافتخار در تاریخ معاصر ما گشوده شد که در تاریخ جهان اسلام و ملت‌های مسلمان هیچ گاه بسته نخواهد شد.

وی اظهار داشت: امروز پاوه با افتخار می‌درخشد و دشمنان زبون شده و وجودی ندارند. فرهنگ پاوه در سراسر منطقه منتشر شده و دشمنان اسلام در مقابل جبهه مقاومت به هزیمت افتاده و دچار شکست شده اند و امروز این گفتمان مقاومت راه پیروزی مسلمانان شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار