مناطق حاشیه اي، اولیت برنامه های فرهنگی اجتماعی و ورزشی
کد خبر: 964816
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042zY
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
در روزنگار برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان اجرایی شد
مجموعه ها و واحدهای سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در مرداد ماه در قالب روزنگار برنامه های مختلفی را اجرا می کنند.

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با بیان این مطلب و در تشریح برنامه های اجرایی مرداد ماه گفت: با توجه به تحولات اخیر در ساختار سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، طبق روزنگار، برنامه های متنوعی با بهره مندی هر چه بیشتر از ظرفیت سمن ها و نهادهای مردمی به خصوص در حوزه شهروندی با هدف هم افزایی فعالیت ها و بهره گیری حداکثری از مشارکت های مخاطبان برنامه ریزی شده است.
مرتضی والی زاده با تاکید بر اینکه راه توسعه از طریق مشارکت مردم در مباحث مدیریت شهری می گذرد، اظهار داشت: بر این اساس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت برنامه های سازمان و نیز برنامه ریزی بهتر با شناخت از سلایق و علاقه مندی شهروندان، اجرای برنامه های مختلفی را در سطح مناطق 5 گانه کاشان با تلاش فرهنگ سراهای مهر، معراج، علامه فیض کاشانی، المهدی و فرهنگ سرای بانو سازمان دنبال می کند.
وی با بیان اینکه مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار شهر در اولیت برنامه های فرهنگی اجتماعی و ورزشی قرار داده شده، اظهار کرد: در برنامه روزنگار تلاش شده با برنامه ریزی و کار کارشناسی، استفاده از ظرفیت گروه های مختلف فرهنگی اجتماعی و پرهیز از اجرای برنامه های مقطعی با اجرای برنامه توسط فرهنگ سراها به همه محلات و مناطق شهر خدمات رسانی ارائه شود.
مدیر عامل سازمان، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت آموزش های شهروندی در حوزه های مختلف و با تاکید بر اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در سال جاری سعی بر افزایش برنامه های اجتماعی دارد، عنوان کرد: در تلاشیم تا در حوزه اجتماعی با توجه به رسالت اصلی سازمان بویژه در حوزه شهروندی، برنامه های متنوعی را در قالب جشنواره ، جشن و کارگاه های اجتماعی و آموزشی اجرا کنیم.
والی زاده تصریح کرد: سازمان ماموریت ها و وظایف متعددی در ارتقای فرهنگ شهروندی، توجه به سلامت اجتماعی و ایجاد نشاط و امید به زندگی برای شهروندان دارد که امید است با همکاری مردم، مسئولین، هنرمندان و فرهیختگان ، بسیاری از این وظایف به نحو احسن اجرا شود.
وی یادآور شد: در راستای تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ساعت کاری فعالیت فرهنگ سراها از مرداد ماه افزایش یافته است.
شایان ذکر است: علاقه مندان می توانند جزییات برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان را از طریق کانال تلگرامی سازمان kashanfarhangi @ دریافت کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی